قوای سه گانه باید سخنان رهبری را تکلیف خود قرار دهندایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه ارومیه گفت: تزریق به موقع اعتبارات سفر ریاست جمهوری مقدمه توسعه استان فراهم می شود.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز ۶ خرداد در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: در سفر ریاست جمهوری مصوبات خوبی تصویب شد که با تزریق به موقع اعتبارات مصوب ریاست جمهوری مقدمه  توسعه استان فراهم شود. 

وی با اشاره به اینکه سفر ریاست جمهوری هم از لحاظ ظاهری و باطنی مورد تقدیر است، خاطر نشان کرد: با تزریق اعتباراتی که در این سفر مصوب شد تا حد بسیار خوبی مشکلات استان برطرف و موجب رونق اقتصادی استان خواهد شد.

حجت الاسلام قریشی تصریح کرد: سخاوت و پرکاری دولت مردان نشان از این است که دولت انقلابی با تمام توان در پی حل مشکلات مردم است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی  با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع نمایندگان مجلس اظهار کرد: دولت و مجلس باید نقش خود را به خوبی ایفا کرده آسیب ها را شناسایی و مشکلات مردم را حل کنند.

وی با اشاره به اینکه قوای ۳گانه باید مطیع امر رهبر باشند ، یاد آور شد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند ساده زیستی، مسئولیت پذیری، مردمی بودن، اجتناب از فساد و تبعیض و پرهیز از گرو کشی باید ویژگی نمایندگان مجلس باشد.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: قوای سه گانه باید سخنان رهبری را تکلیف خود قرار دهند و در پی حل مطالبات رهبری باشند.

انتهای پیام