قهرمانی شرکت کرمان موتور در مسابقات طناب کشی کشورایسنا/ کرمان دبیرکل فدراسیون ورزش کارگری ایران از برگزاری مسابقات طناب کشی قهرمانی کشور در شهرستان بمخ.

به گزارش ایسنا مرتضی اسماعیلی روز پنج شنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار ایسنا گفت: هفت تیم از استان های خوزستان، گیلان، خراسان، فولاد زرند کرمان، کرمان موتور بم، قزوین و اصفهان در این مسابقات شرکت کردند.

وی افزود: امیدواریم این مسابقات مقدماتی باشد برای اینکه کارگری در دل کارخانه برگزار شود.
دبیرکل فدراسیون ورزش کارگری ایران ادامه داد: با توجه به اینکه جامعه هدف ما کارگری است در زمان اعمال حملات به گونه ای برنامه ریزی صورت گرفت ورزش حتی در یک مقطع زمانی در یک دوره از رشته های خاص در مسابقات مجازی نیز متوقف می شود. رفتیم.
اسماعیلی کرد: با توجه به اینکه فدراسیون کارگری و صنفی داریم در سال گذشته و همچنین در نیمه دوم سال جاری که ویروس‌ها از این ویروس رنج می‌برند، رویدادهای زیادی در ورزش‌های طناب کشی، دومیدانی، وزنه برداری، فوتبال و غیره در سطح کشور برگزار می‌شوند. نماییم.
وی توضیح داد: ما برگزاری مسابقات بین کارگران و خانواده های این افراد است وافرادی می توانند در این مسابقات شرکت کنند که ۳ ماه پرداخت مستمر بیمه تامین اجتماعی داشته باشند.
به گفته وی افراد شرکت کننده حتما باید کارگر باشند یعنی در یک کارخانه یا واحد صنعتی تولیدی خدمات شاغل و معرفی نامه بیاورند و از طریق هیئت های ورزشی کارگری اقدام به ثبت نام کنند.
دبیرکل فدراسیون ورزش کارگری ایران افزود: در مسابقات طناب کشی مجموع تیم ها باید متداول یلو ش ی
وی در ادامه ورزش طناب کشی را یک ورزش بومی-محلی دانست که دارد و ریشه در تاریخ کشور دارد و افرادی که دارای خصوصی هستند می توانند در این رشته شرکت کنند زیرا باید از نظر بدنی ورزیده باشند.
لازم به ذکر است کرمان موتور بم قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد و به ترتیب فولاد زرند کرمان و آتش نشانی گیلان نیز مقام های دوم و سوم این مسابقات را کسب کردند.
انتهای پیام