قلانویی: مس کرمان خیلی با درایت است/باید با آنها بجنگیمسرمربی تیم گلگهر گفت: تا اینجای کار سخت ترین بازی لیگ آنها، بازی مقابل مس کرمان است.

به گزارش ایسنا، تیم های مس کرمان و گلگهار سیرجان روز سه شنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. امیر قلانویی سرپرست تیم گل گهر در نشست خبری پیش از این بازی گفت: بسیار خوشحالیم که تیم سرشناس مس کرمان به لیگ برتر بازگشته است. جای این گروه خالی بود خاطرات خوبی از مردم خوب کرمان و باشگاه مس دارم. امیدوارم این تیم همیشه شرایط خوبی داشته باشد.

وی افزود: در مورد بازی فردا باید بگویم که بازی چهارم سخت ترین بازی برای ماست. تیم فرزاد حسینخانی یک تیم دویدن، مبارزه و جوانان است. این تیم بسیار استراتژیک است. امیدوارم شرایط زمین به گونه ای باشد که هر دو تیم فوتبال خوبی ارائه دهند. آنها روی فوتبال تمرکز خواهند کرد و ما باید برای دوندگی بیشتر بجنگیم.

سرمربی گلگهر در ادامه گفت: خیلی خوشحالم که منطقه خوب کرمان سه تیم لیگی دارد. منطقه کرمان کم کم در حال تبدیل شدن به قطب ورزش و فوتبال است و این مورد استقبال خیلی ها نخواهد بود. نتیجه بازی فردا دست خداست. ما به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم تا شرایط بهتری در جدول داشته باشیم.

در انتهای پیام