فیزیوتراپی آمریکا هفتاد و پنجمین سالگرد “پیشرفت در حرکت” را جشن می گیرد. – آمادگی جسمانی

دسته‌بندی نشده


واشنگتن دی سی – 2021 آوریل: یکی از قدیمی ترین رشته های درمانی ، فیزیوتراپی ، هفتاد و پنجمین سالگرد حرفه خود را جشن می گیرد.

1946 فیزیوتراپی (درمان اصلاحی سابق) که در میدان جنگ جنگ جهانی دوم ایجاد شده بود توسط جراح عمومی ایالات متحده ، سرگرد نورمن تی کرک و دکتر هوارد روسکاس ، پیشگامان اولیه در زمینه پزشکی نوین توانبخشی ، توسعه یافت. با افزایش بقای سربازان مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به موقعیت های فعال وجود داشت. تسهیلات بازیابی فیزیکی اصلاحی برای تقویت این روند ایجاد شده است.

انجمن فیزیوتراپی آمریکا (AKTA) ، سابقاً انجمن توانبخشی جسمی و روانی ، برای حمایت از خدمات توانبخشی فیزیوتراپیست های ثبت شده (RKTs) و در عین حال ارتقاء سلامت و رفاه کل جمعیت ، از جمله جانبازان و افراد دارای معلولیت ، ایجاد شد. به

فیزیوتراپی برخلاف سایر رشته های پزشکی یا درمانی متفاوت است زیرا کل بدن را درگیر می کندگفت کندال نوبل ، رئیس جمهور منتخب AKTA. “RKT ها آموزش داده می شوند و رفتار خود را بدون توانبخشی جسمانی تغییر می دهند. ” فیزیوتراپیست ها در جایی که درمان سنتی به پایان می رسد ادامه می دهند – بیمار را از آسیب یا بیماری به سلامت کامل می رسانند.

AKTA به رسمیت شناختن حرفه فیزیوتراپی 75 ساله ، چندین تخصص را که بهترین پتانسیل آنها را در بر می گیرد ، برجسته می کند. این شامل:

  • ورزشهای تطبیقی ​​، از جمله کار با ورزشکاران قطع عضو و پارالمپیک
  • ورزش آبی
  • توانبخشی قلبی / ریوی
  • توانبخشی آموزش راننده
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

اساس فیزیوتراپی تجویز آزمایشات عملکردی عضلانی ، اسکلتی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی است و در تغییرات رفتاری و فیزیکی به اوج می رسد.

دکتر تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان امور جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت:فیزیوتراپیست ها (RKTs) با پایه ای در فیزیولوژی ورزش ، از موقعیت مناسبی برای تخصص بیشتر در بسیاری از زمینه ها برخوردار هستند. ما RCC هایی داریم که توانبخشی قلبی عروقی ، آب درمانی ، آموزش راننده و ارزیابی ظرفیت عملکردی را ارائه می دهند. با توجه به تنوع فیزیوتراپیست ها ، آنها برای مراقبت های بین رشته ای از بیماران ایده آل هستند.

انجمن فیزیوتراپی آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی و عضو متعهد به حمایت از تمام فیزیوتراپیست های ثبت شده در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر اجرایی AKTA
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *