فروش و پیش فروش بزرگ ۷ خودرو ایرانی از امروز آغاز می شود


گروه صنعتی ایران خودرو پس از واگذاری اجرای طرح های فروش صنعت خودرو، برای سومین بار از امروز (پنجشنبه ۲۸ آبان ماه) در دو طرح فروش ویژه و یک سال قبل از فروش محصولات خود در سه نوع طرح عادی. ، طرح حمایت از جمعیت جوان و طرح جایگزینی خودروهای قدیمی

به گزارش ایسنا، پس از گذشت دو هفته از اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو دوم دوران عرضه خود ایران خودرو بعد از پایان عمر سیستم تخصیص یکپارچه خودروها، حالا این گروه از خودروها بود. چهلم طرح خرید فوق استاندارد و سیویکمین پیش فروش یک ساله محصولات قرعه کشی خود را از امروز (پنجشنبه) در طول دوره برنامه ریزی کنید چهار روز اجرا شد.

همزمان ایران خودرو همزمان با این طرح (فروش منظم)، هشتمین مرحله فروش خصوصی و یک سال قبل از فروش محصولات ایران خودرو جهت حمایت از خانواده و جوانان (به ویژه مادران) و چهارمین فروش پیش فروش ویژه و یک ساله محصولات در قالب طرح جایگزینی خودروهای فرسوده.

در این مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو دو محصول در هر سه نوع (معمولی، جوان و تعویض خودروهای قدیمی) سورنپلاس و مخصوصا پژو پارس ELX را با موتور XU7p عرضه کرد.

همچنین در این مرحله یک سال قبل از فروش محصولات خود، پنج محصول اضافه شده است تارا در دو نسخه دستی و اتوماتیک، توربوشارژر دناپلاس کتابچه راهنمای شش سرعته با فرمان برقی، توربوشارژر دناپلاس به طور مستقیم و راناپالاس ارایه شده

متقاضیان از امروز (پنجشنبه ۲۸ آبان ماه) چهار روز فرصت خواهند داشت تا به سایت فروش آنلاین محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir به پیش ثبت نام بروید.

چرخه فروش این دوره از تولید گروه صنعتی ایران خودرو طرح استاندارد، تعداد جوانان و جایگزینی خودروهای فرسوده در این ارتباطقابل مشاهده است.

پس از پایان مهلت ثبت نام، مراسم قرعه کشی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار و مراسم به صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir نیز پخش خواهد شد. وب سایت این شرکت آپارات به آدرس ikco_ir می باشد

لیست برندگان قرعه کشی حداکثر تا سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی اعلام می شود و با ارسال پیامک، ظرف سه روز فرصت پرداخت کامل وجه خودرو را برندگان خواهند داشت. طرح فروش ویژه و مبلغ موجودی طرح پیش فروش یکساله محصولات سپرده از طریق همین بستر فروش آنلاین؛ در صورت عدم پرداخت، ثبت نام متقاضی باطل تلقی خواهد شد.

لازم به ذکر است بر اساس قانون مصوب ۵۰ درصد ظرفیت تولید به طرح حمایت از خانواده و جوانان، ۱۰ درصد ظرفیت به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص دارد.

شرایط ثبت نام همانند روال قبلی است که به هر کد ملی یک دستگاه اختصاص داده شده است که برای مدت ۴۸ ماه از هر دو شرکت خودروسازی خریداری شده است، فاقد پلاک فعال و گواهی معتبر می باشد.

فروش و پیش فروش بزرگ 7 خودرو ایرانی از امروز آغاز می شود

فروش و پیش فروش بزرگ 7 خودرو ایرانی از امروز آغاز می شود

لازم به ذکر است که شرایط خرید طرح ویژه جوانان و تعویض خودروهای قدیمی نیز یکسان بوده و در کد خودرویی که مشتریان می توانند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند متفاوت است. برنامه زمان ثبت نام

در انتهای پیام