فرهنگ و نگاه بکار باید در لرستان تغییر دهندهایسنا / لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: فرهنگ پشت میز نشینی و فرهنگ و نگاه بکار بایستی در اس.

علی جهانی روز سه شنبه در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد سلامی خرم آباد و مدیرکل بنیاد شهید استان با بیان اینکه می توانم از ظرفیت آزاد و بنیاد شهید در حمایت از نیروی کار جوانان استفاده کنم، اظهار داشت: دانشگاه های استان با توجه به ظرفیت استان که غالبا کشاورزی است. و دامپروری است با ایجاد رشته های تخصصی در این زمینه هم به شیوه تئوری و هم محوری در بیکاری ده بیکاری که بیکاری که مردم ماز آن رنج میبرند کمک کنند.

مدیرکل تعاون و کار اجتماعی اجتماعی لرستان با بیان اینکه بایستی فرهنگ کار در جامعه به سمت و سوی کسبوکارهای کارآفرینی سوق داده شده است، عنوان کرد: نگاه مردم به این اداره کل نگاه و ویژه است که همه از ما کار و کار را درخواست می کنند و میطلبد دارند. همه ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی تلاش می‌کنند با کار شبانه‌روزی و صادقانه این معضلی که گریبانگیر هم هستند.

جهانیان کرد: دانشگاه آزاد با پژوهش ها و کار علمی در خصوص بیکاری در استان آزمایشات لازم را انجام دهد و با شناسایی نقاطضعف ها و فرصت ها با مشارکت هم بتوانیم گام مثبتی درزمینه استان برداریم چرا که مردم فهمیده و ولایتمدار استان انتظار ویژه ای از دولت مردمی دارند. و انقلابی دارد و فرصت دیگری برای آزمون وخطا وجود ندارد.

ما مدیون خانواده معزز شهدا و ایثارگران هستیم

وی در ادامه شهدا و ایثارگران را نعمتی برای این انقلاب و نظام دانست و اظهار کرد: امنیت و آسایشگری ما مرهون دلاوریها، ایثارگران و از خودگذشتگی شهدا هستند که با نثار جان شیرین خود عزت و اقتدار را به کشور اسلامی ما دادند و همه ما باید باشند. قدردان و خدمتگزار خانواده‌های آنان باشند.

مدیرکل تعاون و کار اجتماعی لرستان به فداکاریهای مدافعین حرم به خصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: این عزیزان از خود گذشتند و نگذاشتند این کافران نزدیک مرزهای کشورمان می شوند و امروز با اقتدار در مقابل همه دشمنان اسلامهایم.

جهانی در پایان مشخص کرد: با همه توان در خدمت کمک به کارکنان فرزندان شهدا و ایثارگران هستیم و با همکاری و همکاری با همه دستگاه های اجرایی و استاندارد و با استفاده از ظرفیت های علمی دانشگاه ها در این خصوص گام برمیداریم.

سریعترین رژیم لاغری