فرهنگ سازمانی قانون همه عدالت خواهان جهان استایسنا/ آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه آذربایجان شرقی تکریم بسیج را حافظ فرزندان و ضامن آینده کشور دانست و گفت: ما نیازمند حضور فرهنگ بسیجی در جامعه هستیم، این فرهنگ حاکمیت اصل است. همه عدالت خواهان و آزادی خواهان جهان.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم شنبه ۷ آبان ماه در دیدار با جمعی از فرماندهان بسیج در خصوص هفته بسیج اظهار داشت: مردم همواره حضور اقتدار و پایداری در بسیج را احساس کرده اند. در شرایط سخت در کنار آنها

وی با اشاره به قول معروف امام خمینی (ره) درباره بسیج که محل ملاقات پابرهنگان و صعود به اندیشه ناب اسلام است، گفت: بسیج مردمی است بی خبر، بسیجی دوست دارد. شهید و دین امروز بوده و هست.

آل هاشم بسیج را مظهر عظمت ملت و قدرت مؤثر داخلی آن برشمرد و گفت: بسیج بهترین دفاع از اسلام و انقلاب است و نشان داد که در همه ابعاد با ملت است.

امام جمعه تبریز خدمت به مردم در بلایای طبیعی و مقابله با بیماری های واگیردار و کمک به امنیت پایدار در برابر تروریسم تکفیری و فتنه را از مهمترین اقدامات بسیج دانست و گفت: بسیجیان خود را نهی کرده اند و امروز هم که شده است. افراد هدف توسط شورشیان داعش تیرباران شدند و در بی عدالتی به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به اینکه دشمن همواره به بسیج حمله می کند و به آن حمله می کند، گفت: جنگ جنون آمیز رسانه های مزدور غربی، عبری و عربی علیه بسیج نتیجه ای جز این ندارد که بسیج مردم را دوست دارد.

آل هاشم عزت بسیج را حافظ ملت و تضمین کننده آینده کشور دانست و افزود: نیازمند حضور فرهنگ بسیجی در جامعه هستیم، این فرهنگ عهد و آسایش همه عدالت خواهان است. و آزادی خواهان جهان.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی هدف اصلی دشمن در جنگ های اخیر را ایجاد ناامنی شدید و تجزیه ایران دانست و گفت: نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی، متحد و دلسوز از شر دشمن خلاص شوند. مطابق با آنها نقشه بکشید. اهداف را هدف قرار داده و با ضربات قوی تری به آنها بزنند.

فرمانده سپاه عاشورا نیز در این دیدار گفت: شعار هفته بسیج امسال «بسیج در خدمت ملت» است و در این هفته یک هزار و ۱۲۴ برنامه اجرا می شود که مهم ترین آن تجدید بسیج در منطقه است. . دیدار با منتخب باجاج و تجلیل از خانواده شهدا.

سردار عباس قلی زاده به برگزاری نمایشگاه فناوری و رونمایی از ۲ کلاژن و Z11 از دیگر برنامه های مهم هفته بسیج فکر کرد و افزود: ۱۲۰ روستای استان در طرح آبیاری هدف گذاری شدند که بسیج و امید می رود به حدود ۵۰۰ روستا برسد.

در انتهای پیام