فرمانده کل ارتش روز پاسدار را تبریک گفتامیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیام های ویژه به سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) و سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فرا رسیدن سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، در پیام‌های فرمانده کل ارتش آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن سوم شعبان میلاد سید و سالار شهیدان و روز پاسدار که با تدبیر و درایت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) به عنوان روز پاسدار نامگذاری شده است را به احاد فرماندهان و دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تبریک عرض می کنم.

کارنامه درخشان سپاه در سالهای پر شکوه انقلاب اسلامی که حاصل تلاش، ایثار و حرکت جهادی فرماندهان و حضور آن نهاد انقلابی در حوزه دفاعی، خود کفایی، اعتقادی، فرهنگی و مردم یاری است، ثمرات ارزشمندی را به همراه داشته باشد که علاوه بر مردم شریف. ایران اسلامی، ملت‌های مظلوم جهان نیز از سایه‌سار آن بهره‌مند می‌شوند.

روز پاسدار نماد تجلیل از سروهای سرافراز و مردان حماسه سازی است که در مسیر عزتمندی و ولایت مداری بر فراز قله های سربلندی و اقتدار ایستاده هاند و نامشان لرزه بر اندام بدخواهان نظام انداخته است.

اینجانب با تبریک این روز بزرگ به همرزمان عزیزم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده محترمشان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران سپاه، توفیقات روزافزون پاسداران عزیز انقلاب اسلامی ایران را تحت رهبری و فرماندهی امام خامنه های عزیز (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال قرار دادند. مسئلت می‌نمایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

انتهای پیام