فرماندار هوچول تأیید می کند که کوئومو قصد داشت قبل از رسوایی او را کنار بگذارد

دسته‌بندی نشده


فرماندار کتی هوچول روز چهارشنبه تأیید کرد که اندرو کوومو ، سلف خود ، برای سال 2022 برنامه ریزی کرده است. برای برکنار کردن او از بلیط حزب دموکراتیک ایالت تا زمانی که بسیاری از رسوایی ها او را مجبور به تصدی پست کرد.

هوچول این اظهارات را چند ساعت پس از آنکه روزنامه پست فاش کرد کمک های برتر کیومو در اواخر ماه ژانویه فرستاده شده بود تا به سیاستمداران منطقه بوفالو بگویند که رهبر قدیمی می خواهد او ناپدید شود.

هوچول در یک کنفرانس خبری در منهتن گفت: “این یک راز آشکار است که ما نزدیک نیستیم.” وی گفت: در پایان ، در مرحله اولیه. این در سال 2018 آزمایش شد. و من هنوز ایستاده ام. “

او همچنین به خبرنگاران گفت که از پیوستن به گروهی از سیاستمداران که خواستار استعفای کوئومو در بهار امسال هستند ، خودداری می کند زیرا آنها “کمی خودخواه” به نظر می رسند.

2014  4 نوامبر  اندرو کوئومو فرماندار و ستوان کتی هوچول پس از انتخاب مجدد در هتل Sheraton New York Times Square در نیویورک در حال جشن گرفتن هستند.
تادا-فرماندار 2014 4 نوامبر اندرو کومو و ستوان ارشد کتی هوچول در هتل Sheraton New York Times Square در سال 2014. انتخاب مجدد.
UPI

وی افزود: “اما من گفتم می خواهم یک تحقیق کامل انجام دهم.” “من با نتایج آن مطالعه خواهم ماند. این دقیقاً همان کاری است که من انجام دادم. “

منابع در پست گفتند که Cuomo به دنبال جایگزینی هوچولی به عنوان یک سیاستمدار اقلیت بود تا فرماندار را از چالش های احتمالی اولیه برای جناح چپ حزب دموکرات بهتر منزوی کند ، زیرا او برای نامزدی برای دوره چهارم آماده می شد.

فرماندار کتی هوچول از جنایات نفرت در موزه میراث یهودی خبر داده است.
فرماندار کتی هوچول با رای دهندگان در مورد جنایات نفرت در موزه میراث یهودی صحبت می کند.
دان پولارد

یک منبع آشنا با تفکر کوومو گفت که او “نگران تنوع بلیط است.”

وی افزود: “ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که بلیط به طور دقیق تنوع دولت را نشان می دهد.”

هوچول و کوئومو هرگز نزدیک نبودند و منابع در پست تأیید کردند که کارکنان فرمانداری برای کاهش تبلیغات دوست در حال اجرا تلاش زیادی کرده اند.

کتی هوچول فرماندار نیویورک
فرماندار کتی هوچول می گوید با “نتایج” رسوایی های ادعا شده اندرو کومو موافق است.
دان پولارد

خودی سابق Cuomo گفت: “تمام تلاش خود را به کار گرفته شده است تا آنجا که ممکن است دور شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *