فرمانداران باید از شر ادارات اداری خلاص شوندایسنا/ خراسان رضوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: شهرداران باید جلوی خشونت را بگیرند و از اداره خارج شوند.

سید هادی طباطبایی در جلسه تودیع هشتمین شهردار این شهر با بیان اینکه اگر قرار است نماینده جمهوری اسلامی باشیم ابتدا باید مسلمان باشیم، گفت: اخلاق اسلامی. از نظر اخلاقی، اجتماعی و اداری باید تابع شریعت اسلام باشد.

وی با بیان اینکه تداوم مدیریت جای خالی بسیاری دارد، گفت: نه تنها نباید مردم مشمول قوانین پیچیده و مبهم اداری شوند، بلکه مدیران باید در اداره مردم تسهیل کنند.

طباطبایی بر ضرورت تسهیل گری مردم به ویژه تولیدکنندگان و سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود: همه ما موظفیم کار را برای مردم آسان کنیم. بنابراین، مردم نباید در معرض تخلفات اداری نامشخص قرار گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: حرفه گرایی، تعهد، انقلاب و جهاد، اعتماد به نفس، ملت و توانمندی و… از ملاک های انتخاب مدیران کل و استانداران است که این جهت گیری است. صف نیروهای انقلابی، علما، ما ائمه جمعه، بزرگان و مدیران شهری هستیم.

وی با تاکید بر اینکه خلیل آباد یکی از آخرین شهرهایی است که با استاندار جایگزین شده است، گفت: امیدواریم اینگونه باشد. بر اساس برنامه های تعیین شده باشد.» این پروژه ها تا ۲ سال آینده به بهره برداری می رسد

در پایان این جلسه ابراهیم قاسم پور و سید مسعود یاوری معاون سابق برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کاشمر و قوچان و معاون مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی به عنوان رئیس هشتم شهرستان خلیل آباد معرفی شدند.

انتهای پیام/