فدراسیون جهانی والیبال: عبدالعزیز در ایران هلند را شکست دادفدراسیون بین‌المللی والیبال از عبدالعزیز به دلیل عملکرد فوق‌العاده‌اش مقابل ایران تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در آستانه برگزاری مسابقات والیبال ۲۰۲۲ سازمان ملل متحد، جمعه شب ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ برای دومین دیدار خود در این مسابقات به هلند رفت که با شکست سنگینی به پایان رسید. نتیجه ۳-۰

پس از پیروزی هلند مقابل ایران، فدراسیون بین المللی والیبال به تمجید از نیمیر عبدالعزیز، کاپیتان هلندی پرداخت و نوشت: عبدالعزیز ۲۰ امتیاز برای تیمش به دست آورد و باید گفت عملکرد او برای قهرمانی هلند تعیین کننده بود.

نیمیر پس از پیروزی تیمش گفت: شروع بسیار خوبی داشتیم. در کل در بازی اول طبیعی است که همه چیز عالی نباشد. خوشحالم که در این مقطع توانسته ایم سطح بهتری را به نمایش بگذاریم و هدف این است که گام به گام عملکرد خود را ارتقا دهیم.

عبدالعزیز که با ۲۶۴ امتیاز بهترین گلزن لیگ ملت های ۲۰۲۱ بود، در ادامه بازی ایران گفت: بسیار علاقه مند هستم که به تیمم کمک کنم تا بازی های بیشتری را کسب کند. واقعا برای من مهم نیست که بهترین مهاجم این رقابت ها باشم. اگر برنده شوم برایم مهم نیست که یک امتیاز یا ۲۰ امتیاز کسب کنم. فکر نمی کنم بازیکن برتری باشم زیرا این یک بازی تیمی است.

انتهای پیام/