فاری: فیفا وقتش را برای جادوگری تلف نمی‌کندیک مدیر سابق فدراسیون فوتبال می‌گوید هیچ خطری از جانب تحقیق درباره کمیته اخلاق فیفا در ارتباط با مسئله جاد.

حسن غفاری در گفتوگو با ایسنا، او درباره اجرای مفاد قانونی در اساسنامه فدراسیون فوتبال و برکناری موقت شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس این فدراسیون در برخی موارد و نبودن اعضای هیئت رئیسه گفت: به طور کلی وجود هر گروهی به اسم هیئت رئیسه، هیئت رئیسه نظاره‌گر، کنترل کننده و … در هر ارگانی که افراد ذی صلاح و بدون منفعت کار مدیریت را کنترل کنند، به. تا به حال کسی از تک‌روی خیری ندیده است. به طور کلی در فوتبال، والیبال، اداره دولتی و شرکت خصوصی، اگر چنین کنترلی بالای سر رئیس باشد، به احتمال زیاد سعی می کند تصمیم بگیرد و بهترین تصمیم را بگیرد.

وی ادامه داد: در نتیجه با وجود هیئت رئیسه، رئیس و مدیریت به جای اینکه تک روی کند و ب آنتان اری هم به فدراسیون فوتبال ندارم. این یک حرکت خوب بوده است که در اساسنامه گنجانده شده است که اعضای هیئت رئیسه، رئیس فدراسیون را در صورت گنجاندن این قبیله ها به نفع ارگان هاست و گرنه باید ۴ سال متحمل کارهای اشتباه آن طرف باشند.

این عضو کمیسیون اتحادیه فدراسیون فوتبال با اشاره به نتایج این تصمیم می گوید: برکناری یا نفر و گروه بعدی این راه را ادامه می دهد؟ روه بعدی خواهد کرد؟ حتی اگر برای مسائل مالی و فنی از بیرون کسی را بیاورند، خوب است اما اگر گروه و نفر بعدی بخواهند همین روند را طی کنند، بهتر بود همان قبلی را بگذارند. این مهم است که آیا می‌خواهند حرکت تیمی، گروهی و تخصصی داشته باشند یا نفر جدید هم فقط در حدود پنج د د در این صورت، تصمیم برای برکناری رئیس قبلی، دردی از فوتبال به هم ریخته ما – که مربی تیم ملی امید بعد از انجام بازی های مقدماتی قرارداد ندارد – دوا نکند. الان نمی‌شود قضاوت کرد.

غفاری در واکنش به طرح مباحث جادوگری در دوره شهاب‌الدینی خادم و هیچ اظهارنظری درباره دبیرکل فدراسیون مبنی بر ارتباط با این موضوع درباره کمیته اخلاق فیفا در مورد موضوع گفت: در زمانی که در فدراسیون بودم، در مورد مسئله جادوگری چیزی نشنیدم و احساس نکردم. اگر می‌خواهید شروع کنید، باید سخت تلاش کنید تا بیشترین بهره را از AFC ببرید. به اندازه کوچک و پیش پا افتاده است که در این حد نمی توانم خود را ببینم. به همین دلیل می‌گویم وقت با ارزش کارمندان خود را برای تحقیق درباره چیزی که اصلاً وجود خارجی ندارد. اگر اساسنامه را رعایت کنید و ساختارشکنی صورت گیرد، در صورت دادن به این ارگان‌ها، ورو این نهادها به حدی مسائل روزمره و برنامه ریزی برای پیشرفت و بهبود فوتبال هستند که برای این مسائل

او درباره میرشاد ماجدی به عنوان یک چهره فوتبالی به عنوان سرپرست فدراسیون و خوشبینی اهالی فوتبال به انتخاب فردی از بدنه این رشته تاکید کرد: قدر مسلم اگر اقتصاد و حسابداری خوانده باشد، رئیس بانک، امکان موفقیتش را از هر کسی بیشتر کند. است که شیمی یا فیزیک خوانده است. من شناخت دوری از ماجدی دارم. می‌دانم فوتبالیست بوده و یکی، دو بار پست مدیریتی داشته است. او صفر کیلومتر نیست. به نظرم از کسی بهتر است که فوتبال بازی کند و اگر سه توپ جلوی او را بگذراند نمی‌تواند تشیی کند کدا. هیچ کدام از این ها را نمی توان قضاوت کرد که در این مدت کوتاه موفق خواهد شد یا خیر. در آدم نسبت به کسی که به این مسائل می‌شناسد، خوش‌بین‌تر است تا کسی که به صفر کیلومتا می‌پردازد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری