غلامی: به قاضی قسم خوردم قبول نکرد/ ما فقط عدالت و حقیقت می خواهیم!عارف غلامی به تصمیم داور مبنی بر پنالتی سود نساجی اعتراض کرد.

به گزارش ایسنا، عارف غلامی پس از پیروزی ۳ بر یک استقلال مقابل نساجی با اشاره به اشتباهی که منجر به پنالتی نساجی شد، گفت: به حریف و خودمان خسته نباشید می گویم. ۱۰ دقیقه قبل از گروه رسیدم. امیدوارم بدونید چرا به همین دلیل نقطه پنالتی اتفاق افتاد. تصمیم گرفتم در مورد حکم صحبت نکنم. همانطور که می بینید، این تصمیمات ادامه دارد. ۹۰ دقیقه تیم دوید تا بازی را بدون گل به پایان برساند، در حالی که از صحنه عبور کردم به بازیکن حریف دست نزدم، پنالتی اعلام شد و تور تمیز ما از دست رفت. ما هم اهدافی داریم. تا اینجای کار پنج یا شش اشتباه تماشایی داشتیم. ما چیز دیگری نمی خواهیم. ما خواهان عدالت و انصاف هستیم. ما به او احترام نمی گذاشتیم و چیزی نمی گفتیم.

مدافع استقلال ادامه داد: در برخی جاها صحنه ها از دید قاضی دور است اما مشخص نیست. دو سال بعد همین همکاران حکم دادند که با چشم دیده نشده اند.

وی در پاسخ به اینکه معتقدم اشتباهی صورت نگرفته است، گفت: آن نقطه پنالتی نبود. من هم به او (قاضی) قسم خوردم ولی قبول نکرد. خیلی روشن بود.

عارف غلامی خاطرنشان کرد: فقط آمدم در این مورد صحبت کنم. ثبت شده است. هر بازی یک یا دو فیلم از داور داریم. اگر او در شلوغی محوطه جریمه بود و آن را نمی دید، مشکلی نیست، اما نمی توانست آشکارتر از این باشد. ما می گوییم احترام بگذارید و چیزی نمی گوییم، اما هر هفته ادامه دارد. آنها با ما بحث می کنند و تصمیماتشان خلاف ماست. هر هفته یک جنگ است.

در انتهای پیام