غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضایی دوستانه در Astoria Dulce Cultura

دسته‌بندی نشده


همه چیز با churro شروع شد. کالی پپ ، “نانوا آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شد و در آستوریا زندگی می کرد ، مدتها قبل از رفتن به همراه دخترانش در شرق نورثپورت آرزوی افتتاح رستوران را داشت. اما برنامه ریزی تنها زمانی افزایش یافت که فرزندانش بزرگتر شدند (کوچکترین آنها در حال حاضر 17 ساله هستند) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتز یکی از حرکات تازه خود را به او داد.

پاپ آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “خوان باعث شد من مجبور شوم و من عاشق او شدم.” “و من فکر کردم که آنها باید در جایی فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این آغاز بود … اما بعد فکر کردم ، آه ، اجازه دهید بستنی اضافه کنیم – من دوست دارم بستنی خودم را بسازم – و سپس فکر کردیم ، اجازه دهید غذا اضافه کن … “

و سپس همه گیری ظاهر شد ، که برعکس ، عزم او را تقویت کرد. پاپ می گوید: “من فقط می خواستم رویایم را محقق کنم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و فقط از فرصت در زندگی استفاده کنم.” “بعد از ضربه کووید و همه چیزهایی که از آن زمان به بعد اتفاق افتاده است ، به نظرم رسید که زندگی کوتاه است ، مانند زمان دیگر وجود ندارد ، بیایید فقط تلاش کنیم.”

منوی Dulce Cultura دارای گزینه های جذاب زیادی است. ده ها گونه کاسادیلو ، چند کیک ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلاس (یا سگ های خیابانی مکزیکی) ، تامالس ، بیرریا اسکویتس (عالی به نظر می رسد) و سیب زمینی سرخ کرده مکی ، که من گیاه خوار بودم ، وجود دارد. سبک با ذرت شیرین و گل بو داده. کلم.

سیب زمینی سرخ کرده شگفت انگیز بود ، بخش عظیمی از سیب زمینی ترد زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن دفن شد. در این غذا ، پاپ دو نوع سس تند خانگی را معرفی کرد ، یکی از هانابرو ، دیگری از فلفل شبح ، و این بهشت ​​غذای سنگی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو در اینجا عصاره طرف خوش طعم است ، و سه تا که خوردم عالی بودند. کورتز همچنین مواد لازم را دریافت نمی کند و “شکم خوک” یک بشقاب بزرگ گوشت خوک را بازی می کرد ، یک تکه تکه های چرب و لطیف و بسیار متعادل. تاکو ماهی پر از فیله های پوسته پوسته ، کمی کوبیده و سرخ شده بود ، بیشتر از آن سالسای آناناس تفت داده شده و برنامه ریزی شده بود. و بیریا ظریف یک جانور بود ، غنی ، آبدار و به حال خود رها شده ، و هنگامی که در یک کنسول غوطه ور شد ، حتی بیشتر شد.

انواع دیگر تاکو عبارتند از Chorizo ​​با پنیر ، Chicken Fajita با سس ذرت بو داده ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر Oaxaca. همه تاکوها به صورت دوتایی ، معمولاً با قیمت حدود 9 دلار سفارش داده می شوند ، اما می توانید انواع مختلف را با هم مخلوط کرده یا با سه نفر یک احمق را جور کنید.

در صورت امکان ، برای دسر صرفه جویی کنید. یا دفعه بعد فقط برای شیرینی هایی که شامل طیف وسیعی از بستنی های خانگی هستند مانند میوه پاسیون ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکوف برگردید. برای تهیه آب نبات ، می توانید طیف گسترده ای از شربت ها و مواد اضافی شیرین را اضافه کنید یا قاشق ها را با یک ساندویچ بستنی ملخ تازه جفت کنید. من آن را با دارچین چورو بزرگ پاپاس انجام دادم ، و بسیار خوشمزه بود ، لذتی که پاداش بود ، پشیمان نشدم.

و البته ، Cortez churros وجود دارد که شما آنها را به عنوان “چوب” معمولی سفارش می دهید یا با موادی مانند Nutella یا dulce de leche یا به عنوان Loop Churros مزه ای مانند Febity Pebbles ، S “mores” و “Almond Joy” می خورید. به پاپاس هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما در این بین قهوه ، جاریتا و هورچاتای مناسب وجود دارد.

Dulce Cultura یک مشاغل خانگی است. بعدازظهر شنبه ، پاپاس مشغول پختن ، پوشاندن و ارائه مهمان نوازی دوستانه برای همه کسانی بود که آمدند. دختر وسطی او وقت خود را در پیشخوان و همچنین آشپزی و فشار دادن میزها صرف می کرد. و کورتز این کار را در آشپزخانه انجام داد.

خود پاپاس و کورتز این مکان را طراحی کردند و اساساً آن را ساختند – “قبل از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک بعد از کار طول کشید” – که دارای یک فضای نشیمن مدرن برای محافظت از پیاده روها و همچنین میزهای داخل قبل از یک ضیافت رنگارنگ است. یا نیمکت پنجره نرم. مناظر فصلی وحشتناک نیز اکنون معتبر است.

درون فرهنگ شیرین

پاپ می گوید خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “می دانید وقتی به جایی می روید و احساس می کنید؟ فقط خوب به نظر می رسید. این محله عالی است. همه هستند آره مهربان. من همه اعضای جامعه را دوست دارم ، این عالی است. “با توجه به تعداد زیادی از رهگذران برای استقبال از پاپا که من آنجا نشسته بودم و غذا می خوردم ، می گویم احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 خیابان 43 خیابان خیابان 31-20 واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 10 شب باز است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *