غذاهای رژیمی با کلسترول بالا – غذاهای قدرتمندی که می توانید برای کاهش کلسترول خود استفاده کنید

اگر شما یکی از میلیون‌ها آمریکایی هستید که متوجه شده‌اند زمان آن فرا رسیده است که سطح کلسترول خود را پایین بیاورند، پس می‌خواهید از موثرترین انواع غذاهای رژیمی با کلسترول بالا که در دسترس شما هستند مطلع شوید. نشان داده شده است که این مواد غذایی که به ویژه برای کاهش سطح کلسترول قوی هستند، حتی موثرتر از داروهای استاتینی هستند که ممکن است پزشک به شما توصیه کرده باشد.

بسیاری از مردم نمی دانند که بهترین غذاها برای کاهش کلسترول مانند میوه ها، سبزیجات و غلات کامل، بیشتر از ویتامین ها و مواد معدنی برای حمایت از سلامت شما برای بدن شما فراهم می کنند. آنها در واقع حاوی برخی از مواد قوی هستند که فقط در طبیعت یافت می شوند و برای کاهش سطح کلسترول کار می کنند.

می بینید، این غذاها حاوی استرول های گیاهی و فیبر هستند، دو عامل شناخته شده کاهش دهنده کلسترول که در غذا یافت می شوند. بیشتر افراد از فیبر محلول و کارهایی که می تواند برای آنها انجام دهد آگاه هستند، اما برای بسیاری از افراد استرول ها یک راز است.

همه گیاهان حاوی مواد طبیعی به نام استرول هستند. بالاترین سطح استرول در سبزیجات و مغزها یافت می شود. نکته جالب در مورد این مواد طبیعی این است که طراحی مولکولی آنها تقریباً با کلسترول یکسان است. اکثر دانشمندان بر این باورند که این استرول ها برای جذب در جریان خون با کلسترول رقابت می کنند.

توانایی استرول ها در کاهش کلسترول بالا به قدری در سطح جهانی شناخته شده است که حتی FDA برچسب گذاری را تأیید کرده است که نشان دهنده توانایی کاهش کلسترول محصولاتی است که استرول به آنها اضافه شده است. با این حال، موثرترین راه برای کاهش کلسترول بالا، مصرف غذاهایی است که به طور طبیعی حاوی مقادیر بالایی از فیبر و استرول های گیاهی هستند.

موثرترین رژیم غذایی کاهش دهنده کلسترول رژیمی است که حاوی مقادیر زیادی از این غذاهای رژیمی با کلسترول بالا باشد و در عین حال میزان غذاهای دارای بالاترین چربی های اشباع شده مانند گوشت گاو و خوک را کاهش دهد.

توجه داشته باشید که من نمی گویم باید چربی را از رژیم غذایی خود حذف کنید. در حقیقت اسیدهای چرب ضروری موجود در آجیل برای کاهش تری گلیسیرید و متعادل کردن میزان کلسترول بسیار مفید هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های طبیعی کاهش کلسترول بالا از وب سایت من دیدن کنید. من بحث کاملی در مورد غذاها و رژیم های غذایی کاهش دهنده کلسترول گنجانده ام که به شما کمک می کند بدون استفاده از دارو شروع به کاهش کلسترول بالا کنید.

سریعترین رژیم لاغری