عید غدیر خم، عید اتمام دین استایسنا/خوزستان یکی از اساتید و اساتید دانشگاه گفت: پذیرش ولایت امیرالمومنین(ع) در عمل امری بسیار مهم است، اعمال، رفتار و اخلاق ایشان باید بر اساس ولایت باشد، اما در عمل ولایت را نپذیرفتیم. مؤمنان امیرالمومنین (علیه السلام). ع) همانطور که انتظار می رفت، و رهبری او عمل را به طور کامل منعکس نکرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن حسن زاده در گفت و گو با ایسنا، با تبریک فرارسیدن عید غدیر خم، اظهار کرد: عید غدیر خم، زیرا عید الله عید اکمال دین و اکمال دین است. پایان. دعا

وی افزود و گفت: این عید شامل مسائل تاریخی، اجتماعی و سیاسی است، اما جا دارد به آیات قرآن کریم که نشان از ارتش برترین دین و تکمیل فیض است، توجه شود.

استادی که در موضوع غدیر تدریس می کند، گفت: پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) امام علی (علیه السلام) را برای این وظیفه از سوی خداوند منصوب کرد و نه تنها او، بنابراین منطقه و نسلی سیاسی و اجتماعی است، زیرا مراجع معنوی نیازمند هستند. آنها این موضوع را ندارند.

حسن زاده گفت: در این زمان که غیبت بزرگی است و نمی توانیم به امام عصر (عج) دسترسی پیدا کنیم، باید به سراغ سخنان امام اطهر (س) و آیات قرآن برویم.

وی گفت: پذیرش ولایت امیرالمؤمنین (ع) در عمل بسیار مهم است، اعمال، رفتار و اخلاق او باید بر اساس ولایت او باشد، ما آن را به طور کامل آشکار نکرده ایم.

یک مدرس ارشد دانشکده و دانشگاه گفت: امیدواریم بتوانیم نظام جمهوری اسلامی را به عنوان نمونه به دیگران معرفی کنیم و به آنچه در بحث های نظری مطرح می شود راضی نیستیم.

در انتهای پیام