عیادت فرمانده نیروی اصلاح و تربیت ناحیه کرمان از مردم بسیجی آسیب دیده در آخرین خشونت ها.ایسنا/ کرمان فرمانده سپاه ثارالله و نماینده ولی فقیه سپاه طرالله کرمان شامگاه سه شنبه پنجم مهرماه با حضور در منزل تعدادی از بسیجیان مجروح در آخرین درگیری ها، تسلیت گفتند.

سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، حجت الاسلام علی عرب پور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ثارالله کرمان شامگاه سه شنبه ۲۶ مهرماه از منازل تعدادی از بسیجیان بازدید کرد. جنگجویان مجروح در خشونت های اخیر

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سپاه ثارالله، سردار نظری در دیدار با بسیجیان مجروح در آخرین خشونت ها گفت: دشمنان اسلام و رسانه های مرتبط با امپریالیسم غرب نمی توانند، می توانند. ملت ایران را برای دفاع از انقلاب و کشور بر هم نمی زنم، زیرا ما ملت امام حسین هستیم و مسلم است که حملات ناجوانمردانه نیروهای مسلح و فتنه گران از ملت ایثارگر شهید نخواهد شد. پاسخ داده شود. و نگهبانان کوران و فریبکاران را اگر خدا بخواهد جمع می کنند.

حجت الاسلام عرب پور همچنین گفت: شجره طیبه بسیج در چهل سال عمر و برکتشان سابقه طلایی دارد و ثمره آن را در همه حوادث و جنگ های نرم، نزاع های داخلی و اغتشاشات اخیر و مردم احساس کردیم. اطلاعات و دانش منطقه ای که حاج قاسم از آنجا آمده نیز با کمک مدافعان و نیروهای امنیتی توطئه دشمن را خنثی کرده است.

در انتهای پیام