عکس ها: بهترین Cosplay از روز باز شدن بسته Comic Con 2021

دسته‌بندی نشده


مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ است ، Comic Con جشنواره سالانه چهار روزه طرفداران سال گذشته را به دلیل همه گیری لغو کرد. اما دیروز ، مرکز Javits دوباره با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و بسیاری دیگر از شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز که من آنها را بعنوان پانزدهم نیویورک نمی شناختم بالاخره رفت ، سرانجام ، کوناس بازگشت با … خوب ، با چیزی بین یک صدای بلند و فریاد.

به دلیل محدودیت ظرفیت ، راهروها و دهلیزهای عمدتا گیر کرده گاهی اوقات تقریباً خالی احساس می شوند. پذیرش در سن 12 سالگی مستلزم اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID است و ماسک ها باید داخل آن پوشیده شود. با این حال ، پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان فداکار و آماتورهای آنها اجازه نمی دهند پروتکل های همه گیر مهمانی را خراب کنند.

“عاشقشم!” میشل فورد ، که از میرا آمده بود ، گفت آکوامن با لباس خیره کننده چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “هر سال که به کامیک کان می آیم ، این فقط نقطه برجسته سال من است و من دوست دارم ضربه محکمی بزنم. سال گذشته من لباس 2019 خود را برداشتم و از خانه یک فیلم تحول Cosplay تهیه کردم ، اما خیلی بهتر است. من افراد و تعامل را دوست دارم ، این بسیار ارزشمند است. “

عکس Alex Is Crafting as a Wonder Woman توسط Comic Con 2021

الکس یک زن شگفت انگیز خلق می کند

فلش

Manhattanian Alex Is Crafting ، که همیشه کت و شلوار بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن خوب است.” “این واقعیت که مردم اینجا تشخیص می دهند من کیستم و با کت و شلوار با دیگران در اینجا هستم بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی Wonder Woman را پوشید که در ده روز دوخت – برای پیچیده ترین قطعه اش “زلدا” از سال 2019. 700 ساعت طول کشید ، اما قصد دارد هر روز شخصیت متفاوتی را به نمایش بگذارد.

علاوه بر Cosplay به طور کلی ، Comic Con همچنین یک تجارت است و فضای وسیعی از فروشندگان اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی را می فروشند. همچنین می توانید عکس ها یا امضا های افراد مشهور را خریداری کنید و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها در حال آماده سازی نسخه های بعدی هستند.

Comic Con یکشنبه در مرکز Javits اجرا می شود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *