عنایتی: از بازی تیمم راضی هستم / عزل عزیزی خادم غافلگیر کننده بودسرمربی هوادار می‌گوید میرشاد ماجدی مشکلات فوتبال را می‌شناسد و می‌تواند به فدراسیون کمک کند.

به گزارش ایسنا، رضا عنایتی پس از تساوی بدون گل تیمش در مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی خوبی برای هر دو. می‌دانستیم در مقابل تیمی بازی داریم که شخصیت‌های بسیار خوبی دارند و جزوه سه تیم ساختاردار ایران است. امروز از بازی و تلاش بازیکنان راضی هستم اما در این بازی دو نیمه متفاوت را دیدیم. نیمه اول ما برای بسیار خوب بود اما در نیمه دوم باتوجه به امایتهایمان، شرایط سخت شد با این تنها موقعیت صد در صد در صد را تیم ما خلق کرد که در این بازی موفق شدیم از آن استفاده کنیم.

او درباره حواشی کنار زمین در این دیدار گفت: من و نویدکیا این حرف‌ها را با هم نداریم اما بالاخره من با سپاهان خاطرات خوبی دارم و بازیکن این تیم بودم. هیچی نبود و بازی دوستانه تمام شد اما به هر حال هر مربی برای تیمش تمام توانش را می‌گذارد.

سرپرست هوادار اضافه کرد: به جز ۲۰ دقیقه آخر که فشار بودیم در بقیه بازی خوب بودیم اما به هر حال. فکر نمی‌کردم سپاهانی‌ها هم از توپ‌های بلند استفاده کنند و ما بلد نیستیم این کار را انجام می‌دهیم.

او درباره میزبانی تیم هوادار گفت: شرایط زمین در ورزشگاه انقلاب خوب نبود و زمین به ما ضربه زد اما اینجا که ما وضعیت بهتری داریم و بازیهایمان را اینجا برگزار می کنیم.

عنایتی درباره انتخاب ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال و عزل عزیزی‌خادم بیان کرد: من واقعاً هستم. دکتر ماجدی تحصیل کرده و از بدنه فوتبال است و به نظرم مشکلات فوتبال ما چیست. امیدوارم با یک برنامه خوب کار را خوب پیش ببرد.

انتهای پیام