عمیق «عملیات در عمق ارتش» انصارالله در عمق عربستانجنبش انصارالله یمن روز یکشنبه گفتن کرد کدام ممکن است مرحله سوم عملیات آزادی ثابت را انجام داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی نیز گفتن کرد کدام ممکن است ساخت نفت شخصی را در یکی اجتناب کرده اند تأسیسات آرامکو کدام ممکن است مورد حمله این جنبش قرار گرفته است، کاهش داده است.

به نقل اجتناب کرده اند روسیا الیوم، این جنبش در ادعا ای گفتن کرد کدام ممکن است نیروهای مسلح این جنبش عملیات محاصره ای را علیه آرامکو در جده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازها حیاتی در جیزان همراه خود موشک های بالستیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالدار تحریک کردن کردند.

این اقدام بار تولید دیگری به عربستان سعودی هشدار داد کدام ممکن است اکنون طبق وعده داده شده برای فرار محاصره، حمله ها متمرکزی را به موسسه مالی هدف انجام داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بهبود موسسه مالی هدف در بلند مدت تردیدی نخواهد داشت.

نیروهای مسلح انصارالله روز یکشنبه چندین حمله به اهدافی در عربستان سعودی همراه خود پهپاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشک انجام دادند.

وزارت قدرت عربستان گفتن کرد کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند حمله ها به پالایشگاه یوسف در شهر ینبع در دریای سرخ رخ داد کدام ممکن است در نتیجه کاهش لحظه ای ساخت شد.

به آموزش داده شده است عالی مقام سعودی، ۲ پهپاد {به سمت} تاسیسات تولیدی بنزین ینبع را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس {به سمت} پالایشگاه یسرف کدام ممکن است روزانه ۴۰۰ هزار بشکه نفت ساخت می تدریجی، هدف قرار گرفته است.

نیروهای یمنی روز یکشنبه گفتن کردند کدام ممکن است حمله ها پهپادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشکی به تأسیسات «حیاتی» اجتناب کرده اند جمله تأسیسات آرامکو انجام داده‌اند.

در همین جاری، ائتلاف ارتش به مدیریت عربستان سعودی مدعی شد کدام ممکن است پدافند اثیری موشک های بالستیک شلیک شده به جیزان در جنوب این ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ۹ پهپاد را رهگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید منهدم کرده است.

ائتلاف علاوه بر این اظهار داشت کدام ممکن است عالی نیروگاه انرژی الکتریکی در ظهران، عالی پمپ بنزین در خمیس مشیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نیروگاه بنزین آرامکو در ینبع را هدف قرار داده است.

حمله ها یمن شکسته نشده دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه عرب می گوید عالی ایستگاه گلوله کردن نفت آرامکو عصر یکشنبه در جده مورد حمله قرار گرفت.

جیک سالیوان، وزیر ایمنی خانه آمریکا در ادعا ای این حمله ها را محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت واشنگتن به حمایت مناسب اجتناب کرده اند شرکای شخصی در کشتی همراه خود انصارالله شکسته نشده خواهد داد.

وی افزود: زمان نوک دادن به این نبرد فرا رسیده است، با این حال این تنها در صورتی در حال وقوع است کدام ممکن است حوثی ها همراه خود گروه ملل متحد همکاری کنند.

انتهای پیام/