علم حشیش چیست؟

دسته‌بندی نشده


گزارش 468 صفحه ای آکادمی های ملی علوم در مورد حشیش به چه نتیجه ای رسید؟

برخی از افراد دارای اطلاعات نادرست در مورد افتتاح بزرگ یک روش جدید دارویی گیاهی می شنوند ، به ویژه ممکن است یک گیاه به ذهن برسد. در طول این سالها ، من سوالات زیادی در مورد شاهدانه دریافت کرده ام و فکر می کنم این هست وقت آن است که سعی کنیم مه را پاک کنیم من نمی خواستم فقط از گلدان عکس بگیرم ، فقط یک گرفتمنnبدون زحمت و در نهایت یک تکه پف نیم پز را دریافت کنید. مشکلات در حال ظهور ناشی از صنعت در حال رشد است. با این همه هیاهو ، علم دود و آینه واقعا می تواند آسیب ببیند. آیا اثر مزمن حاد وجود دارد؟ شاید یک آسیب جدی به دلیل اختلال در رانندگی باشد؟ من می خواستم فقط مواد مخدر بدهم و از شر هرگونه توهین خلاص شوم.ous پژوهش. کاملاً سفری بود. در حقیقت ، 420 مقاله در چند ماه منتشر شده است!

ویدیوی من گزارش موسسه پزشکی در مورد اثرات ماری جوانا بر سلامت به بررسی موردی که همه منتظرش بودند بپردازیم: 2017وضعیت فعلی شواهد“از موسسه پزشکی”سپرده شده به دنبال بررسی جامع اثرات حشیش و محصولات حشیش بر سلامتی “. داوران با 24000 منبع شروع کردند که به حدود 10 هزار منبع کاهش دادند و از این میان یک سند 468 صفحه ای تهیه کردند. آنها چه چیزی پیدا کردند؟

به نظر من جمع بندی آنها عادلانه است پیدا شد با این حال ، مزایای درک شده بسیار کوچکتر و ضعیف تر از آن چیزی است که اغلب گزارش می شود آنها همان را پیدا کردند خطر ادعایی بدین ترتیب، یا خبر خوبی برای مصرف کنندگان سرگرمی ، که بیشتر نگران سرطان نیستند ، اما این هست خبر بدی برای بیمارانی که واقعاً می خواهند به سرطان آنها کمک کند. تیخوب ساخته شده پیدا کردن شواهد قوی به خاطر اینکه برخی از مزایا اما فقط سه درمان دردهای مزمن در بزرگسالان، رفتار شیمی درمانیدرمان-تهوع و استفراغ ناشی از ، و به خاطر اینکه برای از بین بردن تنش عضلانی در بیماران بیمار اسکلروز چندگانهبه حتی علائم پزشکی کهن الگویی برای ماری جوانا ، مانند گلوکوم ، انتظارات را برآورده نکرد.

علیرغم اعتقاد گسترده ، تحقیقات گسترده ای چندین دهه پیش انجام شده است ثبت شده که ماری جوانا است غیر تاثیرگذار در درمان گلوکوم بالینی ، افزایش فشار در کره چشم ماری جوانا میکند پایین تر فشار ، اما فقط برای حدود یک ساعت، سو شما باید دهها سیگار بکشید یا همینطور مفاصل در طول روزبه هven اگر کردی سیگار کشیدن آن چند هزار مفاصل سال ، اگر چه، بدن شما عادت می کند، سو چه سود کمی از بین می رود برای اکثر بیماران ظرف چند ماه.

از سوی دیگر ، یک کمبود قابل توجه وجود دارد به لیست منفی اثرات طولانی مدت یا شدید ماری جوانا برای استفادهشما می توانید 2 را ببینید:42 مانو ویدیو، است هر گونه ذکر مزمن، مزاحم، بیماری های ریوی مانند آمفیزم ، که می توانید با کشیدن دخانیات به آن مبتلا شوید. سبه طور مشابه ، ظاهر نمی شود سیگار کشیدن ماری جوانا خطر ابتلا به سرطان تنفس را افزایش می دهد پسندیدن سرطان ریه یا سرطان سر و گردن ، اگرچه شاهدانه ممکن است خطر سرطان بیضه را افزایش دهد. تا به امروز ، سه مطالعه در مورد مصرف ماری جوانا و سرطان بیضه انجام شده استبه همانطور که می بینید 3:10 مال من است ویدیو، ماری جوانا رخ می دهدs به افزایش دادن ریسک حدود 50 درصداما به نظر می رسد فقط یک بار در هفته یا بیشتر سیگار می کشد ، یا ده سال یا بیشتر

Wکلاه ساخته شده موسسه پزشکی نتیجه گیری کلی کنید در گزارش 468 صفحه ای خود؟ Wقانونی شدن ، یا اعتراض کرد؟ اساساً آنها هستند نتیجه گیری چه زمانی فقط تحقیق کافی نیست ، برگها بیماران ، متخصصان مراقبت های بهداشتی و سیاست گذاران بدون شواهد لازم برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد مصرف حشیش و کانابینوئید در هر صورت. راستی، tفاقد اطلاعات مبتنی بر شواهد استسلامت عمومی را به خطر می اندازد

یک چیز که هر دو طرف «می توانند موافقم [on] نیاز به آزمایشات بالینی قطعی ماری جوانا وجود دارد. ” در غیر این صورت ، ما تنها با “جوک ، وبلاگ و تبلیغات” باقی می مانیم [that] لازم نیست فراهم كردن مبنایی مناسب برای ارزیابی ایمنی و کارایی داروهای دارویی “.

از آنجا که شاهدانه گیاهی است که به طور طبیعی رشد می کند و نمی توان آن را ثبت کرد ، دارویی صنعت MIA است ما چی نیاز آزمایشات بالینی بزرگی وجود دارد. تا آن موقع، ما هنوز اتوبوس در سمت چپ سرمان را می خارانیم، ” بut kur والیا بودجه موجود است؟ برای شرکت های دارویی ، علاقه به این گیاه است منکاها“زیرا جایی که بازپرداخت؟

Big Pharma به a علاقه مند است رویکرد منطقی، با این حال. نوشتن استاد داروسازی هارولد کالانت، یک روز ، tاو موارد جدیدتری را ایجاد کرد… اندوتعدیل کننده های کانابینوئید“-در قالب یک قرص سودآور، این هست– “والیا تبدیل گیاهان شاهدانه به گذشته

چرا است آیا چنین “فقدان تحقیقات دقیق در مورد اثرات ماری جوانا” وجود دارد؟ اولین رشته اصلی مطالعه تنها در سال 2007 منتشر شد. “چرا ساخته شده آیا اینقدر طول می کشد تا این مطالعه در ادبیات علمی معتبر ظاهر شود؟ چرا صنعت داروسازی هیچ علاقه ای به این ترکیب امیدوار کننده نشان نداده است؟ برخی ممکن است ساده را انتخاب کنند پاسخ: از آنجا که ماری جوانا یک گیاه گیاه شناسی طبیعی است – از آنجا که فقط یک گیاه است – نمی توان آن را ثبت کرد ، هرگونه انگیزه برای سرمایه گذاری در صندوق های شرکتی را از بین برد … مطالعه اثرات ماری جوانا بر سلامتبه

در واقع ، بودجه تحقیق است امکان پذیر است ، مانند “111 میلیون دلار تنها در سال 2015” ، اما از لحاظ تاریخی “این پول به طور کلی دارد سابق اخذ شده فقط برای تحقیق در مورد اثرات منفی حشیش. شاهدانه آمریکا هنوز رسمی است خرد شده هروئین به عنوان داروی فهرست I ، به این معنی است که دولت آن را طبق تعریف ، فاقد ارزش پزشکی طبقه بندی می کند. “این مأموریت تقریباً تحقیقات خود را متوقف کرده است” ، به ویژه از آنجا که تنها راهی که محققان می توانند بدون خطر زندان حشیش را بدست آورند ، تنها گونه منبع مجاز فدرال است که در می سی سی پی رشد کرده و توسط موسسه ملی سوء مصرف مواد کنترل می شود. به علاوه بر این ، NIDA در طول تاریخ فقط مطالعاتی برای نشان دادن “اثرات مضر” با نور سبز داشته است.

ساکنان 23 ایالت آمریکا می توانند خریدن ماری جوانا پزشکی ، اما محققان آمریکایی باید بریستی از طریق مستندات دشوار در دست زدن به یک محصول دارویی برای بررسی. ” و حتی وقتی آن را درک کنند ممکن است کار اشتباهی باشد حشیش از آن مزرعه دارای مجوز فدرال در می سی سی پی “می تواند بسیار متفاوت باشد” با آنچه مردم برای مصرف واقعی می خرند ، یعنی ممکن است آن چیزی نباشد که مردم در واقع هستند. استفاده كردن به تازگی. در نتیجه ، مطالعات دارد می آید به عنوان مثال ، “هنگامی که سطح قدرت 3.5 تا 7.0 TH THC است” ، روی چمن مادربزرگ شما قرار دارد ، در حالی که ماری جوانا موجود در حال حاضر می تواند ده برابر قوی تر باشد.

بنابراین وجود دارد است دیوانه “گرفتن -22“جایی که” شاهدانه ای که باید آزمایش شود … غیرقانونی است و شاهدانه ای که می تواند به طور قانونی آزمایش شود-یک گونه ده ساله می سی سی پی-اساساً محدود شده است. ” زیرا “منll-به پزشکان مطلع اجازه داده می شود تا شهادت ها و گزارشات موردی را بپذیرند -حداقل شواهد دقیق برای اینکه بتوان آنها را از هم متمایز کرد. درمان مبتنی بر داستانهای اینترنتی یک درمان بد است.

“در حالی که آزمایشات بالینی در حال انجام است حشیش است کنترل شده نهادهای نظارتی که به وضوح با این موارد مخالف هستند ممکن است مزایای احتمالی را از دست بدهند ، اما این بهانه ای نیست. فقط به این دلیل که موانع سیاسی برای تحقیق وجود دارد به معنای ما باید با درخواست شواهد کارتل خود را کنار بگذاریم. “بیماران هنوز به درمان توجیه شده پزشکی نیاز دارند.”

البته اکنون فشار از دو طرف وارد می شود. صنعت ماری جوانا دارد شدن مشاغل بزرگ و می تواند با میلیاردها سرباز خود را بسیج کند. “محققان شاهدانه در حال حاضر می گویند که با ایمیل بمباران می شوند پروکانابیس در صورت اظهار نظر منفی در مورد دارو. یکی از محققان دانشگاه کلرادو می گوید: “تحقیقات ماری جوانا مانند تحقیقات مربوط به دخانیات در دهه 60 است.” بنابراین در حال حاضر این ترس وجود دارد که پول هنگفت آونگ را بیش از حد به طرف دیگر ببرد.

اما موانع فراتر از پول ، سیاست و تعصب است. مطالعه حشیش مشکل است انجام دادنبه چگونه می توان با ماری جوانا یک مطالعه دو سوکور انجام داد؟ مردم دانستن هنگامی که آنها توسط دارونما فریب خورده اند ، و می توانند تفاوت بین شیرینی ها و کیک های معمولی را تشخیص دهند. پس اگر شما دانستن اگر از داروی فعال استفاده می کنید ، ممکن است اثر دارونما به شدت افزایش یابد ، به ویژه در زمان مصرف خطاب به با پیامدهای ذهنی مانند درد یا خلق و خو.

و تصور کنید اگر تلاش کنید انجام دادن جمعیت مطالعه به دلیل حافظه یا اختلال شناختی ، و شما باید از بسیاری از افراد سیگاری بخواهید که به یاد داشته باشند که چقدر در طول عمر خود سیگار کشیده اند. می توانید حدس بزنید که چگونه این می تواند “بر دقت داده ها تأثیر بگذارد”.

من یک مثال می زنم که چقدر این کار می تواند سخت باشد. مطالعات عصب روانشناختی در مورد مصرف کنندگان حشیش انجام شده است پیدا شد هنگامی که نتیجه آزمایشات حافظه کمی پایین تر است ، اما چگونه می دانیم که این فقط یک دلیل انگیزه (یا فقدان آن) نیست و یک اختلال شناختی واقعی نیست؟ هرگز چنین نبود آزمایش شده تا زمانی که محققان یک آزمون یادگیری استاندارد را به گروه potheads ارائه کردند: “این وظایف را انجام دهید که مناطق مختلف شناختی مانند حافظه و توجه را اندازه گیری می کند”. با استفاده از آن روش استاندارد ، سیگاری ها نمره قابل توجهی بدتر از افراد غیر سیگاری داشتند ، همانطور که می بینید 4:35 ویدیوبه بسیار خوب ، اما اگر شرکت کنندگان در مطالعه گفتار استاندارد را بشنوند و بشنوند چه می شود همچنین به من گفت: “مهم است که شما تمام کارهای ممکن را انجام دهید ، زیرا این مطالعه برای حمایت از قوانین مربوط به سیاست ماری جوانا مورد استفاده قرار می گیرد.” بنابراین ، می توان نتیجه گرفت که اگر کار خوبی انجام دهید ، علف های هرز را می توان جرم زدایی کرد یا چیزی شبیه آن! و در چنین شرایطی ، BOOM ، اختلال آشکار شناختی ، ناپدید می شود ، همانطور که در 4:57 مشاهده می کنید ویدیوبه

اکنون می توانید در مورد عدم انگیزه بحث کنید است به خودی خود یک مشکل است ، اما بهتر از داشتن آسیب مغزی طولانی مدت

TAKEAWAYS اصلی

  • یک موسسه پزشکی که وظیفه آن بررسی جامع اثرات حشیش بر سلامت است ، گزارشی 468 صفحه ای را منتشر کرده است.
  • به طور خلاصه ، محققان مزایای کمتری را دریافت کردند اما خطر کمتری نسبت به آنچه که ادعا می شود ، پیدا کردند.
  • شواهد زیادی برای درمان دردهای مزمن در بزرگسالان و تهوع و استفراغ ناشی از شیمی درمانی و همچنین برطرف کردن تنش عضلانی در افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس اما نه با گلوکوم ، علیرغم باور عمومی ، یافت شده است.
  • برخلاف سیگار کشیدن ، به نظر می رسد عادت های طولانی مدت یا شدید کشیدن ماری جوانا عوارض جانبی منفی بیماری مزمن و انسدادی ریه مانند آمفیزم را ندارند و به نظر می رسد که کشیدن حشیش خطر ابتلا به سرطان تنفس را افزایش نمی دهد ، اگرچه می تواند افزایش خطر ابتلا به سرطان بیضه
  • به طور کلی ، م Instituteسسه پزشکی فاقد اطلاعات مبتنی بر شواهد است که سلامت عمومی را تهدید می کند.
  • یکی از دلایلی که شاهدانه کمتر مورد تحقیق قرار گرفته است این است که گیاهی است که به طور طبیعی رشد می کند و نمی توان آن را ثبت کرد ، بنابراین شرکت های دارویی تمایلی به سرمایه گذاری در تحقیقات درباره اثرات آن ندارند. علاوه بر این ، بیشتر مطالعات انجام شده بر اثرات منفی آن متمرکز شده است.

مناگر می خواهید tو اطلاعات بیشتری در مورد به اثرات ماری جوانا در مورد سلامتی، وارسی:


سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *