علت نرفتن سوارس به ریورپلیت فاش شدمهاجم اروگوئه ای دلیل نرفتن خود به ریورپلاته آرژانتین را توضیح داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پس از حذف ریورپلاته از کوپا لیبرتادورس، لوئیس سوارز اعلام کرد که به این تیم نخواهد پیوست. این مهاجم کهنه کار پس از جدایی از اتلتیکو مادرید آزاد است و مورد توجه ریورپلاته قرار گرفته است.

بازیکن سابق آژاکس، لیورپول و بارسلونا آماده حرکت بود اما ریور روز چهارشنبه پس از تساوی بدون گل در خانه سارسفیلد ولز از مرحله یک شانزدهم نهایی آمریکای جنوبی حذف شد. بنابراین سوارز به باشگاه آرژانتینی که جولیان آلوارز به منچسترسیتی داده است نمی رود.

لوئیس سوارس گفت: از احتمال رفتن به رودخانه برای شرکت در کوپا لیبرتادورس بسیار خوشحالم. من همیشه آرزوی بردن لیبرتادورس را داشتم، حالا نمی توانم به این هدف برسم، تصمیم گرفتم به ریورپلاته نروم. از اینکه سران کشورها حتی با من تماس گرفتند تا از وضعیت من مطلع شوند، تعجب کردم.

سوارز ۱۶ سال را در اروپا گذراند و در سال ۲۰۰۶ پس از ترک ناسیونال در زادگاهش اروگوئه به گرونینگن پیوست.

بالاخره گفت: یک ماه و نیم پیش اعلام کردم که اروپا را ترک نمی کنم. اما ریور اصرار کرد و من اصرار کردم که به این موضوع فکر کنم و احتمال رفتنم به این گروه وجود دارد. بازیکن نیاز به عشق دارد. ریور آن را به من می داد و ناسیونال اگر نمی خواست می توانست دوباره با من قرارداد امضا کند. باید گزینه های دیگرم را بررسی کنم و تصمیم نهایی را در این مورد بگیرم.

در انتهای پیام