عدالت برای مردم نادیده گرفته شده استایسنا/ البرز نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد عدالت اجتماعی در اقشار مختلف جامعه مغفول مانده است.

به گزارش ایسنا، علیرضا عباسی چهارشنبه ۱۸ خرداد در مراسم افتتاحیه بیمه اجتماعی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و ورزشکاران، افزود: قانون اساسی ما اصول خوبی دارد که برخی از آنها نادیده گرفته شده و اصل ۲۹ از جمله آنهاست. برای عدالت اجتماعی.» مردم اولین جایی هستند که باید به آن توجه کنیم، اما دولت های مختلف تا حدی مورد غفلت قرار گرفته اند.

وی گفت: متأسفانه روستاییان و افرادی که بی سر و صدا برای جامعه تلاش کردند مورد بی توجهی قرار گرفته اند، بنابراین بر اساس آن اصل بخشی از مسئولیت دولت تامین بیمه کل جامعه است.

وی افزود: باید برای انجام این جهاد تلاش کنیم. حکومت انقلابی و مجاهدین می خواهند کار انقلاب و جهاد به نفع مردم و طبقه پایین جامعه باشد.

وی گفت: خوشحالم که این سایت در یک صندوق اجتماعی برای کارهای فصلی ارائه می شود. البرز در این زمینه پیشرو است. اما امروز این به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه البرز در بسیاری از زمینه ها پتانسیل استارت آپ بودن را دارد، گفت: باید تلاش شود تا البرز در حوزه بیمه اجتماعی فرهان، رسانه و ورزش در سایر مناطق الگوبرداری شود.

انتهای پیام/