عدالت باید به صورت معنادار بازنگری شودایسنا/لرستان شهردار بروجرد گفت: عادلانه بودن قیمت اضافه بازنگری شود.

یحیی عیدی بیرانوند امروز در جلسه هیات مدیره بروجرد که با حضور محمد صالح جوکار رئیس کمیته امور داخلی و شورای محلی کشور در سالن آمفی تئاتر این شهر برگزار شد، گفت: ، که ولسوالی ها در صورت مشارکت سازمان هستند. آنها حمایت می شوند و موانع قانونی برطرف می شود، آنها نه تنها به بودجه دولتی نیاز دارند، بلکه به دولت می آیند و به پایگاهی برای سرمایه گذاری تبدیل می شوند.

وی با انتقاد از اینکه سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در این شهر ۶۰۰ میلیون تومان به حساب شهرداری بروجرد واریز کرده و متأسفانه یک سال است که به منطقه لرستان رفت و آمد می کند و هنوز مشکل حل نشده است، افزود: لازم به ذکر است که این سرمایه گذار یک سال است که به منطقه لرستان رفت و آمد دارد. تصمیم آیا در مورد پارکینگ، منطقه مسکونی یا تغییر کاربری زمین از مسکونی به طرح تجاری است که مستحق طرح در دفتر معاونت خدمات شهری است که در بروجرد قابل بررسی نیست. . استانداری؟ این نمونه ای از مشکلاتی است که سرمایه گذاران بخش خصوصی با آن مواجه هستند.

شهردار بروجرد گفت: باید قدرت کمیساریای ویژه ارتقاء یابد و از کمیته ماده ۵ برای مسائل کلان استفاده شود، نه تغییر کاربری در اماکن مسکونی و پارکینگ ها و این یکی از مهمترین تصمیمات است. منطقه.

عیدی بیرانوند بر یکپارچگی مدیریت شهری تاکید کرد و ادامه داد: بخشداری در اکثر مواقع درگیری های داخلی بر سر برق، آب و… را پشت سر می گذارد.

وی افزود: بسیاری از افراد در این درگیری ها فرصت های خود را از دست می دهند.

شهردار بروجرد افزایش قیمت مصوب دولت و مجلس را ظلم محض دانست و گفت: در این شهر دارو و دارو، کشاورزی و محصولات کشاورزی داریم اما قیمتی به ما ندادند؟ چرا منطقه مرکزی که ۱۵۰ کیلومتر با شهرستان بروجرد فاصله دارد ۳۵ میلیارد تومان افزایش قیمت دارد اما بروجرد دو میلیارد و خرم آباد سه میلیارد تومان دریافت کردند و این ظلم محض است و عدالت در مورد ارزش افزوده باید باشد. بررسی شده.

عیدی بیرانوند گفت: چه زمانی می توان کمربند را در داخل شهرستان ها تعیین کرد؟ اگر کمربند است چرا دولت هزینه آن را نمی دهد؟ هزینه شهرداری میز، زیرسازی و آسفالت در کمربندی شهر را چه باید بپردازم؟

وی با بیان اینکه امروز با مشکل کمبود آب مواجه هستیم، استفاده از پساب ها قدرت بسیار خوبی است، افزود: چرا آب فاضلاب را در اختیار دولت محلی قرار نمی دهیم و باید دو میلیارد تومان برای آن هزینه کنیم. شهرداری بروجرد کمبود آب و فاضلاب

شهردار بروجرد افزود: وام هایی به شهرداری ها در نظر بگیرید و آنها را مجبور به استفاده از فاضلاب کنید تا دیگر بار آب بر دوش شهر تحمیل نشود.

عیدی بیرانوند در ادامه با اشاره به اینکه تجهیزات لازم برای اطفای حریق را نداریم و این فاجعه ای است که داریم، ادامه داد: چرا بانک ها برای ایجاد شغل و توسعه پروژه های تجاری به دولت های محلی پول نمی دهند؟ این بانک گفت که نمی توان به شهرداری ها وام داد، چون غیرقانونی است.

وی با بیان اینکه شهرداری های منطقه در زمان بحران با مشکل مواجه هستند، افزود: در خصوص جرایم خیابانی پنج درصد به دولت محلی پرداخت نمی کنند. معلوم نیست.

شهردار بروجرد پیشنهاد تشکیل کارگروه و دعوت از شهرداران با تجربه را برای استفاده از ایده های خود برای حل مشکلات شهر داد.

عیدی بیرانوند با بیان اینکه شهرداران کشور باید به دست شوراها سپرده شوند، افزود: شهرداران کل کشور بازیچه شوراها شده اند و هر روز شاهد بی ثباتی مدیریتی و نظام هستند. تنش

وی گفت: از نظر اداره شهرها و شوراهای محلی مشکلات زیادی داریم، انتظار حمایت و بهبود از شهرداران را داریم.

در انتهای پیام