طعم دهنده به عامل طعم دهنده رژیم قطع شده

دسته‌بندی نشده


این دستور ساده Smoothie Sprinkle یک طعم دهنده حاوی مواد مغذی یا کاسه های کوکتل ، بستنی و کاسه ماست است-نیازی به پخت نیست!

بسیاری از مواد غذایی موجود در خواربارفروشی دارای مقدار زیادی شکر هستند و به سرعت به سطح دسر می رسند.

با استفاده از این کوکتل طعم دار ، ترکیبی از مواد مغذی با آجیل ، دانه ها ، نارگیل و کاکائو را دریافت خواهید کرد ، که آن را به تعادل کامل یک عامل اصلی پنج عطر و تقویت کننده مواد مغذی تبدیل می کند.

عامل اصلی پنج طعم چیست؟

اگر شما عضو جدیدی از جامعه NS هستید ، Reference Five بخشی منحصر به فرد از فلسفه غذایی ما تحت روش تغذیه آگاهانه است. این فرآیند و سیستم ساده من برای ایجاد یک رژیم متعادل است که از هوس جلوگیری می کند ، با استرس مبارزه می کند و غذای مورد نیاز شما را تأمین می کند – در حالی که از آنچه می خورید لذت می برید.

نیازی به شمارش نیست ، نیازی به ردیابی نیست و نیازی به حذف هیچ گروه غذایی نیست مگر اینکه از نظر پزشکی ضروری باشد. پنجم بنیادی در مورد سادگی ، تعادل و توانایی به کارگیری این سیستم در زندگی واقعی است.

“پنج غذای اصلی غذایی” هر غذایی است که شامل هر 5 عنصر از پنج سیستم اصلی ما باشد: کربوهیدرات های غیر نشاسته ای ، کربوهیدرات های نشاسته ای ، چربی های سالم ، پروتئین و عامل طعم.

اگر هنوز در مورد پنج پایه چیزی نشنیده اید ، یک راهنمای رایگان با تمام اطلاعات و نحوه استفاده از آن در زندگی خود بارگیری کنید!

هدف از عامل طعم این است که غذا و عامل لذت را با افزودن یک عنصر به غذای خود برای سیر کردن کامل آن جشن بگیرید.

غذا غذا و لذت است!

آب پاش اسموتی Flavour Factor شامل تمام طعم ها و آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی خوشمزه موجود در انواع آجیل ، دانه ها ، نارگیل و کاکائو است که در غیر این صورت نمی توانید به طور منظم در رژیم غذایی خود بگنجانید.

علاوه بر مواد مغذی حاصل از این دستور پخت کوکتل ساده ، شما همچنین می توانید در طعم خوشمزه یک آبپاش کمک کنید!

حتما دستور العمل های کوکتل سالم مورد علاقه ما را بررسی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *