ضرورت بیماری های ناشی از سیل مدیران چهارمحال و دستگاه های اجرایی بختیاریایسنا/ چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تقریباً در تمام مناطقی که سیل رخ داد حضور داشتم و بازدید هم انجام شد، بنابراین نیاز است بیماری های ناشی از سیل را در دستور کار مدیران قرار دهند تا بتوانند در اسرع وقت حل شد مشکل .

غلامعلی خیدری ۲۴ مردادماه در جلسه مرکز مدیریت بحران در چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر کشور گفت: خوشبختانه اتحاد و همبستگی همه مدیران و فرمانداران مناطق در بحران دیده شد. و تمام تلاش برای کاهش آسیب به مردم بود.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: با وجود اینکه سیل بسیار بزرگ است اما خسارات بسیار کمی دیده ایم، شرمنده مردمی هستیم که برای نیروهای مجاهد غذا می پختند، از سوی دیگر هوش و فرهنگ مردم از بین رفت. اتحاد و همبستگی دشمن ضربه بزند.

وی ضمن صحبت در خصوص سفرهایی که معاونین استانداری به آن ها رفتند، گفت: تقریباً در تمام نقاطی که سیل رخ داد حضور داشتم و بازدیدی هم انجام شد، بنابراین نیاز است بیماری های مربوط به آن در دستور کار استانداران قرار گیرد. سیل، تا خسارت وارد شود. در اسرع وقت حذف شود

حیدری بیان کرد: نیروهای جهادی و مسئولان تلاش کرده اند، همچنین حضور نماینده ولی فقیه چهارمحال و بختیاری که بعد از نماز جمعه در منطقه بردره جهادگر و فتنه گر هستند باعث آرامش مردم شده که نتیجه این کمک ها کاهش یافته است. آسیبی که به آنها وارد شده است مردم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه چهارمحال و بختیاری از مناطق گردشگری است و در پایان هفته گردشگران به این منطقه آمدند، نیروهای مردمی آمدند و گردشگران را از اماکن گردشگری دور نگه داشتند که البته نقش مهم رسانه هاست. در ارائه اطلاعات به خوبی دیده می شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس قانون دستگاه ها می توانند از نکات قانون مدیریت بحران استفاده کنند و درخواست می شود در این خصوص اقدامی شود، دو برابر شود.

وی تاکید کرد: این وعده قول داده شده است که در اسرع وقت اقدامات لازم برای جلوگیری از آسیب های دیگر با استفاده از جهاد انجام شود چرا که به دلیل برودت هوا مدت زمان کار در این منطقه محدود است.

حیدری که به مشکلات تجهیزات و ماشین آلات اشاره کرد، گفت: با توجه به اینکه نظام حکمرانی مبتنی بر عدالت است، باید به مناطق محروم به صورت عادلانه توجه ویژه شود تا بتوانیم به سایر مناطق نیز برسیم و آسیب ها را کاهش دهیم. مشکل . . مربوط.

در انتهای پیام