شکست انقلاب اسلامی معنا ندارد


شکست انقلاب اسلامی معنا ندارد

ایسنا/قم استاندار قم گفت: در انقلاب اسلامی راهی جز پیروزی نداریم و تمام هدف دستیابی به پیروزی نهایی است.

سید محمدتقی شاهچراغی امروز در نشست شرکت کنندگان همایش ملی در مقر کتاب کوثر در تکیه شاه خراسان، با اشاره به اینکه ما در برابر نظام حاکم هم موضع هستیم، تصریح کرد: جنگ امروز متفاوت است. نوع جنگ در دوران دفاع مقدس
وی با بیان اینکه وظیفه، نصایح الهی، عمل و عمل مهمترین ارکان موفقیت در هر بعد است، گفت: از برکات دفاع مقدس این است که همه افراد مستقر در آن مکان رشد و درخشش کنند.
وی با اشاره به اینکه گروه ها و تشکل های جهادی نیاز به چیزهایی غیر فیزیکی از جمله اعتقاد به خدا دارند، گفت: گروه های جهادی نباید در فعالیت ها و کمک های دولت و نهادهای مختلف مشارکت داشته باشند.
وی با بیان اینکه بهره های غیر جسمانی رمز یک عمر کار است، خاطرنشان کرد: بارزترین مصداق در این زمینه، وفاداری و فداکاری یاران امام حسین (ع) در روز عاشورا است.
شاهچراغی با اشاره به اینکه سوگندهای سنتی و نذر کتاب منجر به حسنات می شود، تصریح کرد: در انقلاب اسلامی راهی جز پیروزی نداریم و تمام هدف، رسیدن به پیروزی نهایی است.
وی با بیان اینکه فضای تهاجم و درگیری و جنگ حق و باطل گسترده است، یادآور شد: باید تلاش خود را در جبهه حق گسترش دهیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

در انتهای پیام