شکایت دانشجویان از St. دانشگاه جان در مورد واکسیناسیون

دسته‌بندی نشده


اوه خدای من.

خیابان نیویورک دانشجویان دانشگاه جان از یک مدرسه کاتولیک برای واکسیناسیون شکایت می کنند و ادعا می کنند که این الزام حق آنها در اعتقادات مذهبی آنها را نقض می کند.

17 متقاضی ادعا می کنند با سقط جنین مخالف هستند و بنابراین تمایلی به واکسیناسیون هیچ یک از سه واکسن COVID-19 تأیید شده توسط فدرال ندارند ، زیرا این عکس ها با استفاده از “بافت جنین مختل شده یا مشتق از سلول های بنیادی جنینی انسان” مورد آزمایش قرار گرفته اند.

“من ، به عنوان یک کاتولیک رومی معتقد ، معتقدم که زندگی ارزشمند است. ده فرمان می گوید ، “شما نمی کشید” ، شاکی کیمبرلی وینسکی ، 19 ساله دانشجوی داروسازی سال دوم از گلندل ، LI ، در مورد سقط جنین به The Post گفت.

سنت اسناد دادگاه جان می گوید او معافیتی را برای شاکیان در نظر نمی گیرد زیرا س questionsالاتی در مورد “صحت اعتقادات مذهبی ادعایی آنها” ایجاد می کند.

سپس این واقعیت وجود دارد که کلیسای کاتولیک از قدرت واکسیناسیون حمایت می کند ، که به اعتقاد وی آموزه ها و اصول کلیسا را ​​نقض نمی کند.

با این حال ، واضح است که حتی کلیسا با تحقیقات واکسن مشکل داشته است.

کنفرانس اسقف های کاتولیک ایالات متحده در یک سند راهنما که در اوایل سال جاری صادر شد به این نتیجه رسید که “نه Pfizer و نه Moderna از خط سلولی ناشی از سقط جنین در توسعه یا ساخت واکسن استفاده نکرده اند.

کیمبرلی وینسکی می گوید به دلیل واکسیناسیون علیه COVID-19 نمی خواهد واکسینه شود "قطع بافت جنین" برخلاف دین اوست
کیمبرلی وینسکی گفت که نمی خواهد واکسن COVID-19 را واکسینه کند زیرا عکس ها با “بافت شکسته جنین” مورد بررسی قرار گرفته است که برخلاف دین وی است.
بریژیت استلزر

این گروه اسقف ها اذعان کردند: “با این حال ، چنین رده سلولی برای آزمایش اثربخشی هر دو واکسن استفاده شده است.”

اسقف ها نوشتند: “ایجاد رده های سلولی ناشی از سقط جنین و استفاده از آنها در شرکت های دارویی اشتباه است” و “در صورت وجود جایگزین های مشابه غیر سقط جنین ، از استفاده از واکسن های تولید شده با استفاده از چنین رده های سلولی باید اجتناب شود.”

با این حال ، “دلایل جدی (مانند خطرات جدی برای سلامتی) ممکن است استفاده از واکسن های تولید شده با استفاده از این رده های سلولی را در غیاب چنین جایگزینی توجیه کند.”

در این سند آمده است: “در حالی که هیچ یک از واکسن ها به طور کامل در رده های سلولی مشتق از سقط استفاده نمی شود ، در این دو مورد استفاده از شیطنت اصلی سقط جنین بسیار دور است.”

در این مقاله قاب سوم موجود که توسط Johnson & Johnson تولید شده مورد بررسی قرار نگرفته است. با این حال ، رویترز گزارش داد که “سلولهای جنین آزمایشگاهی” ، که به آنها “خطوط سلولی جنین” نیز گفته می شود ، در فرآیند تولید واکسن استفاده شده است ، اگرچه در خود واکسن وجود نداشت.

جان مکانهایی در منهتن ، کوئینز ، استاتن آیلند و Hauppauge ، LI دارد.

با توجه به شکایت آنها در دادگاه عالی ایالتی در شهرستان سافولک ، لانگ آیلند ، مبلغ دانش آموزان 2.75 میلیون دلار است.

شاکی جیمز کالیچ دوم ، 40 ساله ، جانباز نیروی دریایی و وکیل اهل استاتن آیلند ، به The Post گفت: “من نمی توانستم باور کنم که دانشگاه کاتولیک باورهای مذهبی من را نادیده می گیرد ، که من برای آن مبارزه کردم.”

وی گفت که دانشگاه باید هنگام تعیین معافیت های احتمالی ، به جای آنچه روحانیون بالاتر می گویند ، روابط دانشجویان را با خدا در نظر بگیرد.

“پاپ یک مرد است. اسقف یک مرد است. آنها خدا نیستند “، دامپزشک ارتش گفت.

وی در مورد مخالفت خود با واکسن گفت: این بین من و خداست. “برای گفتگو با خدا نیازی به واسطه ندارید.”

کالیچیو گفت مدارک تحصیلی مدرسه کاتولیک باورهای دینی او را رد می کند.
کالیچیو گفت مدارک تحصیلی مکتب کاتولیک باورهای دینی او را رد می کند.
بریژیت استلزر

متیو مارگولفسکی ، 19 ساله ، مدیر سال دوم تجارت از Syosset ، LI ، که یهودی است ، نیز شاکی این پرونده است.

مارگولفسکی می گوید: “تورات به ما می آموزد که ما باید” به طور دقیق از روح شما محافظت کنیم. “

او گفت: “من بسیار ناراحت بودم که به استثنا رد شدم.” “این واکسن در بدن من اعتقادات من را نقض می کند.”

با این حال ، برخی دیگر از St. شاگردان جان گفتند که وکالت یک نعمت است.

اتان برل ، جوان 20 ساله که رئیس دولت دانش آموزی این مدرسه است ، می گوید: “زندگی شهر به حالت عادی باز می گردد.” “تنها تفاوت این است که ما از ماسک استفاده می کنیم.

“اعتبار واکسن برای بازگشت زندگی به حالت عادی ضروری بود. همه گیری بسیاری از فعالیتها را متوقف کرد. اکنون دانشجویان می توانند از ملاقات با سایر دانش آموزان لذت ببرند. ”

با این حال ، وکیل شاکیان ، جیمز مرمیگ ، گفت: دانشگاه جان حقوق دینی دانشجویان را زیر پا می گذارد.

او گفت: “این نفرت انگیز است.”

مارگولفسکی معتقد است که واکسیناسیون با کووید -19 خلاف ایمان یهودی او خواهد بود.
مارگولفسکی معتقد است که واکسیناسیون با کووید -19 خلاف ایمان یهودی او خواهد بود.
بریژیت استلزر

مرمیگ افزود که St.

د آملیو ، 1983 پس از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد در تجارت در Joniniai ، وی در بهار سخنرانی افتتاحیه یوناس را برای فارغ التحصیلان ایراد کرد.

پرونده های متعدد دیگری برای لغو دستور واکسیناسیون ایالتی و نیویورک تنظیم شده است ، از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی که اعتراضات مذهبی مشابهی نسبت به واکسن ابراز کرده اند.

فرماندار کتی هوچول در دادگاه گفت که ایالت موظف نیست از نظر مذهبی کارکنان مراقبت های بهداشتی را از واکسیناسیون معاف کند.

سنت جان ، دومین دانشگاه بزرگ کاتولیک در کشور با 20000 دانشجو ، به دانش آموزان اجازه نداد که بدون واکسیناسیون یا معافیت از کلاسهای شخصی شرکت کنند.

این مدرسه می گوید 98 درصد از دانش آموزانش حداقل یک دوز واکسن کرونا را تا به امروز دریافت کرده اند.

نرخ واکسیناسیون در 64 پردیس دانشگاه ایالتی نیویورک دانشگاه ایالتی نیز به 98 درصد رسیده است ، و کالج های دولتی را می توان امن ترین مکان برای دانشجویان در جوامع خود دانست.

سنت جان اجازه می دهد تا معافیت های دیگری از واکسن هایی که او مشروع می داند وجود داشته باشد.

جیمز مرمیگ وکیل دانشجویی گفت دانشگاه است "حقوق دینی دانش آموزان را زیر پا می گذارد."
وکیل دانشجویی جیمز مرمیگ گفت که این دانشگاه “حقوق مذهبی دانشجویان را زیر پا می گذارد”.
بریژیت استلزر

بر اساس اسناد دادگاه ، 564 نفر از دانش آموزان این دانشگاه برای ترم پاییز معافیت پزشکی یا اعتباری خود را از مدارک واکسن ارائه کردند و 183 نفر نیز به آنها اعطا شد.

با این حال ، مقامات دانشگاه در دادگاه موضع سختی با شاکیان پرونده شهرستان سافولک گرفتند.

در بیانیه ای در این مورد ، کاتری هاچینسون ، معاون رئیس جمهور در امور دانشجویی SJU ، گفت که بسیاری از برنامه ها ضعیف هستند و تست بو را پس نداده اند.

هاچینسون گفت: “در بررسی درخواست های متقاضیان ، من و همکارانم ، در میان دیگران ، متوجه الگوهای تکراری خاصی شدیم که یا درخواست های خود را پس گرفتند یا صداقت و قابلیت اطمینان ادعاهای متقاضیان را زیر سال بردند.”

“بسیاری از درخواست ها رد شد زیرا به نظر می رسد که دانش آموزان داشته اند
مطالبی را که از اینترنت به دست آمده یا به طور کلمه از منابع آنلاین کپی شده است ، که در صحت اعتقادات مذهبی ادعایی آنها شک ایجاد می کند. “

هاچینسون گفت برخی از شاکیان “در تلاش برای سوء استفاده از فرایند معافیت مذهبی جسورانه عمل می کردند” ، از جمله دانش آموزی که در کلیسای Universal Life ، یک وب سایت ، فرم وزیر ، لباس و وسایل مورد نیاز “قرار مستقیم در اینترنت و وزیر فروش” تقاضا کرده است. “.

وب سایت ULC افراد مشهوری مانند The Rock Johnson دواین و سر پل مک کارتنی را فهرست می کند.

جان پس از رد قاضی درخواست شاکیان برای دستور فوری ، دور اول را برد ، این بدان معناست که وکالتنامه هنوز معتبر است. تصمیم گیری در مورد ماهیت پرونده هزینه دارد.

«سنت برایان براون ، سخنگوی این مدرسه ، به The Post گفت: “دانشگاه جان اطمینان دارد که نیاز ما برای واکسیناسیون علیه COVID-19 که در آوریل گذشته اعلام شد ، با این چالش قانونی روبرو خواهد شد.” “دادگاه ها به طور مداوم الزامات واکسیناسیون برای دانش آموزان لازم برای ارتقاء سلامت و ایمنی را دنبال کرده اند.”

“در Joninė ، ما همه دانش آموزان و کارکنان را تشویق می کنیم که در زمینه بهداشت عمومی واکسینه شوند و از سیاست های ما پیروی کنند. خانواده جان در طول این همه گیری همه گیر جمع شدند و پروتکل های امنیتی شهر را دنبال کردند و روح مشترک سازگاری و همکاری مشهود است.

«سنت جان همچنان تعهد متقابل ما به سلامت شهر خواهد بود تا بتوانیم بر این بیماری همه گیر غلبه کنیم. “

در مورد St. در رابطه جان با مدیر ارشد Pfizer ، D’Amelio ، براون پاسخ داد: “هیچ ارتباطی بین مدارک واکسیناسیون ما و شبکه فارغ التحصیلان وجود ندارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *