شواین اشتایگر پس اجتناب کرده اند ناکامی ایتالیا در راهیابی به جام جهانی عذرخواهی کرد


شواین اشتایگر پس از ناکامی ایتالیا در راهیابی به جام جهانی عذرخواهی کرد

بر ایده بررسی ها خبرگزاری تسنیمباستین شواین اشتایگر در توییتی اجتناب کرده اند ایتالیایی ها به خاطر پستی کدام ممکن است ساعت شب در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی آنها مقابل مقدونیه شمالی گذاشته بود، عذرخواهی کرد.

ایتالیا ساعت شب قبلی (جمعه) {در خانه} مقدونیه شمالی شکست عالی بر صفر را پذیرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال جام جهانی را اجتناب کرده اند انگشت داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این برای دومین فصل متوالی اجتناب کرده اند حضور در مهمترین تورنمنت جهان فوتبال محروم شد.

ساعت شب در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی، شواین اشتایگر در توییتی نوشت کدام ممکن است ۹ تنها توهین آمیز هر دو خصمانه است، اما علاوه بر این برای شاگردان روبرتو مانچینی آرزوی موفقیت کرد. نتیجه این دیدار برخلاف انتظارش بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است ستاره سابق بایرن مونیخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید منچستریونایتد همراه خود تصور اینکه پیامش بالقوه است خطاب به آتزوری بادمان باشد، پیام عکس چاپ شده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آن اجتناب کرده اند ایتالیایی عذرخواهی کرد.

او در نامه دوم شخصی نوشت: “خب، به نظر می رسد مانند است من می خواهم دیروز خیلی راضی نبودم.” متاسفم ایتالیا مقدونیه شمالی نیز سال قبلی آلمان را شکست داد. آنها گروه سرسختی هستند. پرتغال باید هدف اصلی تنبل.

شواین اشتایگر ۳۷ ساله ستاره سابق گروه سراسری آلمان است کدام ممکن است همراه خود این گروه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ شد. او کدام ممکن است همراه خود بایرن مونیخ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نیز شده بود، پس اجتناب کرده اند سه سال حضور در شیکاگو فایر آمریکا در سال ۲۰۱۹ بازنشسته شد.

انتهای پیام/

تأمین: تسنیم