شهرستان باید در همان شهر مستقر شودایسنا / تهران استان تهران: استان تهران باید با روحانیون و جمعه و جماعت ارتباط برقرار کنند، باید تصمیم گیرنده را در اولویت کار خود قرار دهند.

محسن منصوری استان تهران عصر امروز یکشنبه اول اسفند در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان قرچک اظهار کرد: مدیرانی که انتصاب می کنند اکثرا از دهه ۶۰ جوانان هستند، این اقدام در جهت گام دوم انقلاب و در مسیر کادر سازی انجام می شود. حمات رئیس سابق آقای خطیبی تقدیر می کنیم و قدردان زحماتش هستیم.

وی گفت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری. مدیران نقاط وصل نظام و انقلاب هستند، تعداد زیادی در آن نهفته شده است، سرمایه های واقعی نظام و انقلاب هستند، باید بابت شهدایی که تقدیم انقلاب کرده ایم قدردان خانواده های معظم شهدا باشند، برای صندلی های مدیریتی شهدای بسیاری تقدیم کرده اند. استودنی است.

استان تهران افزود: در انتصاب فرماندار جوان شهرستان قرچک شکک نداریم که موفق خواهد شد، از خانواده موفق کشوری است که جوان و پرتلاش از نقاط قوت اوست، به کار تشکیلاتی مهم قائل می شود و این روحیه را مدیران جوان و انقلابی قرچک تشکیل می دهد. دارد که در مسیر اصول و معیارهای انقلاب با قدرت حرکت می کند.

منصوری بیان کرد: استانداران استان تهران باید با روحانیون و ائمه جمعه و جماعت ارتباط داشته باشند، باید پذیرش را در اولویت کار خود قرار دهند، باید شهرستان در شهرستان مستقر شود و فعالیت های جهادی و ویژه را دنبال کند.

وی تصریح کرد: باید دستوراتی که داده می شود را به جد دنبال می کند، کار مردم را بررسی می کند که منتظر مسائل اداری بیهوده نباشید، غمخوار مردم باشید و در شادی و ناراحتی در کنار مردم باشید، جهادی و انقلابی کار کنید و در کارهایی که انجام دهید. آیا می خواهید، رضایت مندی مردم را جلب کنید و با فعالیت ها و رفتارهای خود حس خوب را انجام دهید

استان تهران خود تاکید می کند: جایگاه ها به مردم و صاحبان برگرد، اتحاد و وحدت در اولویت کار قرار گرفتن، در انتصاب فرمانداران دشت ورامین نماینده دشت ورامین هیچ حضوری ندارد و با تمام وجود همراه و همیار ما بودند.

منصوری گفت: دشت ورامین دارای پتانسیل های والایی است، فرمانداران دشت ورامین می تواند با ایجاد اعتلاف موفق باشند، شهرستان قرچک نیازمند مساعدت و یاری است که این مهم با کمک مسؤولان شهرستانی میسر می شود.

وی در ادامه این مراسم افزود: با تمام قدرت و به برکت خون شهدای شهرستان را رفع کرد و ناگفته نماند بسیار خوبی در شهرستان انجام شده است، کارهایی هم باید انجام شود که با تلاش شبانه روزی و استفاده از توانایی های شهرستان موفق انجام شود. واهیم بود.

این مقام استانی در پایان گفت: حضور مسؤولان در نماز جمعه باعث می شود تا ارتباطات مردم با مسؤولان بیشتر شود و باعث کاهش بیشتر مردم شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری