شهرآورد مشهدی در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسالایسنا/ خراسان رضوی تیم‌های مشهدی فرش‌آرا چیپس‌های کامل عصر امروز و در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال به پایان می‌رسند.

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتسال و در هفته ۲۳ این مسابقات عصر امروز نمایندگان مشهد به مص. این دیدار از ساعت ۱۶ در سالن کارگر مشهد به میزبانی چیپس کامل آغاز خواهد شد.

در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال فرشآرا تا پایان هفته بیست و دوم با ۲۵ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد و چیپس کامل که اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، با ۲۲ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.

با توجه به وضعیت جدول فرش‌آرا در صورت موفقیت در چهار بازی آتی خود تا پایان رقابت‌ها می‌توان تاش کرد. فولاد زرند ایرانیان هماکنون با ۲۸ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

با توجه به وضعیت ۲ تیم متروند ساری که با ۱۴ و ۱۱ در جدول ۱۴ تیمی لیگ قرار دارند، بعید است خطر سقوط این فصول را به طور کامل کاهش دهد. در دور رفت فرش‌آرا با نتیجه سه بر یک در سالن شهید بهشتی مشهد از سد چیپس کامل گذشت. در آن دیدار مجید مرتضایی سرپرست فرش‌آرا بود. او در نیمفصل جای خود را به قدرت بهادری داد.

چیپس کامل در کرج مقابل مقاومت البرز تن به شکست چهار بر سه داد و فرش‌آرا نیز در مشهد ۲ بر

در جدول صدر گیتی‌پسند با ۵۲ امتیاز قرار دارد و تیم‌های کراپ و مقاومت با ۴۹ امتیاز در نظر نماینده. مس سونگون با ۴۸ و سنایچ ساوه با ۴۷ امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

انتهای پیام