شمس: آرژانتین؟ فدراسیون فوتبال بیشترین تعداد تیم ملی آرژانتین را برد!اسطوره فوتسال عملکرد اصولی مجیدی در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال را زیر سوال برد.

حسین شمس در گفت وگو با ایسنا، با تشریح عملکرد ضعیف احسان اصولی در فوتسال و دوران ریاست او در فدراسیون فوتبال، گفت: این ورزشگاه از بدو ورود وی آسیب دیده است. در این مدت کاری جز نشستن روی ریش و خندیدن انجام نداد.

وی در ادامه بیان کرد: در فوتبال چه کرده که با فوتسال می تواند انجام دهد؟ دل حمیداوی خون می شد و یکی از عوامل جنجال مشهد بود. در مورد مشهد، رئیس جمهور وزیر کشور را منصوب کرد و رئیس قوه قضائیه دستور رسیدگی به دادسرا را صادر کرد، اما تعقیب ناگهانی متوقف شد. نقش اصولی در این ماجرا چه بود؟ فوتسال کاری نکرده است و امیدوارم هر چه زودتر فردی را پیدا کنم که در فوتسال خوب باشد.

شمس درباره احتمال لغو بازی ایران و آرژانتین گفت: از ابتدا مشخص بود که روابط و اصول فوتبالی چنین بازی دوستانه ای را پیش بینی نمی کند. حداکثر می توانند تیم ملی را به میدان عمومی آرژانتین در تهران ببرند! انجمن پولی برای خرید بلیت ندارد، این اطلاعیه ها فقط تبلیغ در شب انتخابات است. من فکر می کنم این گونه کنفرانس ها نباید برگزار شود و پرونده سناتورها به مسائل سیاسی و ماجرای هواپیمایی ماهان مربوط می شود. اگر فدراسیون در روز جام جهانی یک بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتبال برگزار می کرد. امیدوارم تا قبل از انتخابات سپتامبر عده ای عاقل از جمله هیئت فدرال و هیئت فوتسال حضور داشته باشند.

مجاهد فوتسال در نهایت با بیان اینکه لیگ برتر لغو شده و مدیرانی که پشت آن هستند تا چه حد غیرحرفه ای هستند، گفت: هیئت فوتسال در پاسخگویی به وظایف خود کند بوده است. لیگ برتر عادی و قرعه کشی فصل بعد. من فکر می کنم آنها تنها کسانی هستند که کار درست را انجام می دهند. امیدوارم هر چه زودتر آینده پر از افراد شایسته شود تا جایگاه خود را از دست ندهیم.

انتهای پیام/