شفافیت و مدیریت صحیح؛ رمز موفقیت در برابر تهاجم فرهنگی دشمنایسنا/ خراسان جنوبی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان گفت: دشمن با هجمه های فرهنگی و تولیدات مختلف در رسانه ها و اماکن، مسائل عفاف و حجاب را هدف قرار داد، اما زمانی که شفاف سازی شد، اوضاع به خوبی رقم خورد. آنها گرفتار آن شدند. در سطح کشور اداره می شود.

محمدرضا طالبی امروز دوشنبه ۹ آبان ماه در جلسه قرارگاه حجاب خراسان جنوبی گفت: در اتفاقات دو ماه گذشته شاهد آداب و رسومی هستیم که به بهانه ای در حوزه عفاف و حجاب وجود دارد. شعار زنی که در آزادی زندگی می کند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه زنان در انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند و زنان ۵۰ درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند، افزود: دشمن سوگند یاد کرده است که با امپراتوری رسانه ای خود جمهوری اسلامی را ضربه بزند.

طالبی با بیان اینکه تا زمانی که در جمهوری اسلامی ایران به دستورات دینی و اسلامی عمل می کنیم، مسلم است که دشمن به دشمنی خود ادامه خواهد داد، افزود: ما نگران شر دشمن نیستیم.

وی با بیان اینکه در همه کشورهایی که مدعی تمدن هستند، این مسائل جدی تر است و در فرانسه روز به روز بر اعتراضات افزوده می شود، گفت: نگذاشتند اخبار رسانه ای شود و از ابتدا گذشت. هنگامی که آنها به نور آمدند. پیروزی انقلاب اسلامی است و همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده اند که در تشییع شهدای باجی در مشهد منعکس شد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر آیات، روایات و احکام دینی و اسلامی است و روز به روز مستحکم تر خواهد شد، تقویت ایران اسلامی از طریق امپراتوری رسانه ای را تقویت کرد. .

طالبی بیان کرد: دشمن برای نابودی نظام جمهوری اسلامی این اندیشه باطل و باطل را به گور خواهد برد و زمانی که این شرارت انجام شود نتیجه ای حاصل نمی شود و انقلاب اسلامی با قدرت و قاطعیت به مسیر خود ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه از سه دانشگاه صنعتی بیرجند و دانشگاه آزاد اسلامی بازرسی بدی شد، افزود: باید به زنان کارگر راز داد چرا که این راز حفظ جایگاه زن در اسلام است.

استفاده از محصولات و هنرهای جذاب در ارائه حجاب

حجت الاسلام احمد رضایی مدیرکل انجمن تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی نیز گفت: اجرای طرح «وعده دختران» برای اعزام ۹۰ دختر از خراسان جنوبی به استان کرمان برای زیارت مرقد سردار دهلی است. یکی طرح های اصلی

وی تصریح کرد: در مساجد طرح هایی در زمینه حیا و حجاب انجام می شود که بسیار مفید خواهد بود تا بحث های تشویقی به عنوان یکی از راه های ترویج حیا و حجاب باشد و بسیار خوب خواهد بود. مفید

رضایی با بیان اینکه بهترین راه برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دانشگاه ها شبکه سازی است، گفت: در حوزه اینترنت برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب کم کاری شده است.

وی با بیان اینکه محصول جذابیت و هنر را می توان به دل ها رجوع کرد، گفت: وی افزود: در دانشگاه ها برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید از توان همه دختران محجبه و بی حجاب برای گسترش چهره استفاده شود. چون دین طبیعی است و ذاتاً همه به دنبال رسیدن به ارزش ها هستند.

رضایی یادآور شد: فعالیت های فرهنگی و حجاب باید دائمی باشد نه موقت، مانند غذای بدن اگر آلوده باشد برای ما مشکل ایجاد می کند اگر غذای روح مسموم شود، ذهن جوانان را تغییر می دهد.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه دستگاه های اجرایی

حسین راغ آرا معاون آموزشی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: پس از تصمیم به برگزاری وبینارهای عفاف، حجاب و اخلاق کار برای کارکنان دستگاه های اجرایی مدرسین جهاددانشگاهی، این برنامه ها خواهد بود. در دو بخش برگزار شد جلسات پایان شهریور و چهارم آبان با درس حجت الاسلام دهقانی و دکتر. هادی زینی دستگیر شد.

وی با اشاره به ۳۲۰ شرکت کننده در آن جلسات گفت: برنامه بعدی با محوریت عفاف و حجاب ۲۳ آذرماه با تدریس حجت الاسلام دهقانی برگزار می شود.

راغ آرا از برگزاری اولین دوره طرح ملی در سرای امید ایران با حضور ۲۵ دانشجوی دختر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد و گفت: ارائه جاذبه گردشگری مقاومت در منطقه کرمان، بنیاد فرهنگی مقاومت. مقاومت و انقلاب اسلامی جامعه دانش آموزی، کمک به توسعه مدرسه حاجی قاسم از اهداف مهم این اردو برای ارائه سبک زندگی، مهارت ها و بیان اندیشه های شهید سلیمانی به جامعه هدف بود.

شناخت اعضای خانواده، مشارکت در فعالیت‌های مختلف، تسهیل در کسب پوشش و حجاب، تمرکز بر خلاقیت‌های معنوی، برگزاری نشست‌های منطقه‌ای، طرح‌های ابتکاری و پایداری فعالیت‌ها از جمله موضوعات این جلسه بود که حذف شد. .

در انتهای پیام