شرکت های لاق حوزه تولید محتوای روشن و پرامید است


معاون علمی و فناوری رئیسجمهوری در مراسم افتتاحیه پخش فیلم های سینمایی از تلوبیون که با اکران آنلاین فیلم سینمایی «منصور» همراه بود، از حمایت ها برای توسعه زیست بوم صنایع خلاق این حوزه گفت.

به گزارش ایسنا، سورنا ستاری در بازدید از بخش های مختلف مراکز تلویزیون های صداوسیما و پلتفرم تلوب در مجموعه تکتا با حضور پرویز کرمی دبیر ستاد فناوری های فناوری توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و با همراهی غلامرضا نوری معاون فضای مجازی صداوسیما و سعید مقیسه صدا قائممقام معاون فضای مجازی صداوسیما، ستاری، حضور در این مرکز را در شب میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع) و روز حضرت پدر به ف نیک گرفت و اظهار کرد: خوشحالم که تلویزیون تلویزیونی، سایت سوم کشور از نظر ترافیکی است و امیدوارم این شرکت در خلاقیت های مختلف رشد کند. بین‌المللی ادامه پیدا کند.

معاون علمی و فناوری رئیسجمهوری با بیان اینکه آینده بسیار خوبی در شرکتهای انتظارات خلاق فعال در حوزه تلویزیونهای تلویزیونی و تولید محتوا است، افزود: حمایت از تعریف شده معاونت علمی و ستاد فناوری نرم افزار و توسعه صنایع خلاق در اختیار این مجموعه قرار خواهد گرفت. مناسب است که به‌خصوص، ظرفیت زیست‌بوم نوآوری و شرکت‌های خلاق خلاقی که در این چرخه فعالیت می‌کنند، ه ا.

ستاری ادامه داد: در توسعه شرکت های خلاق و شرکت های دانش بنیان که در حوزه محتوای و فناوری مرتبط با این حوزه فعالیت می کنند، از زیرساخت های مجموعه تکتا در قالب یک خانه خلاق و نوآوری استفاده خواهد شد.

ایجاد خانه خلاق و نوآوری تلوبیون

پرویزمی، دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری جمهوری هم در گزارش سیمای اعلام کرد: در محیط مجازی با مسئولین معاونت فضای مجازی و تلوبیون، باید آنها را در خصوص ایجاد خانه های خلاق و نوآوری، تولید محتوا را با استفاده از آنها انجام دهد. از امکانات و تسهیلات تلفنی و صداسیما آغاز و مقدمات اجرایی شدن این مهم با این دیدار آغاز ش.

ایجاد خانه خلاق و نوآوری تولید محتوا است

غلامرضا نوری، معاون فضای مجازی صداوسیما با استقبال از پیشنهاد ایجاد خانه خلاق و نوآوری تولید محتوا، گفت: با توجه به ارتقای کمی و کیفی در تلوبیون، نیاز به ایجاد خانه خلاق و نوآوری و ایجاد شرکت های خلاق در حوزه تولید محتوا، بیش از پیش برای ما لازم است که درصدد باشیم تا با کمک ستاد توسعه فناوری های نرم افزاری تولید علمی، اقدام به ایجاد این خانه خلاق و نوآوری کنیم محتوا را از دکتر ستاری و مجموعه معاونت کمک کنیم و درپی ایجاد شرکت های خلاق ذیل باشیم. این خانه هستیم.

بزرگ‌ترین آرشیو حرفه‌ای کشور هستیم

احمد خورشیدی، سیم‌کارتلوبیون با اعلام این شبکه ۷۰، پخش زنده در تلوبیون انجام می‌شود که به مناسبت‌های مختلف مسابقات المپیک، برای این شبکه اضافه می‌شود، گفت: آرشیو ساعت‌های فراوان، آرشیوهای فراوان و … ایجاد شده تا بزرگترین آرشیو حرفه ای کشور را که ۵۰۰ هزار قطعه حرفه‌ای داخل تلوبیون است. از این بین، ۷۰ هزار کتاب کودک است، ۱۲۰ هزار قسمت سریال است، حدود ۲۰ هزار قسمت فیلم سینمایی، شر.

خورشیدی با بیان اینکه تلوبیون در سال ۹۰ راه اندازی شد و شروع صنعت ویاودی با این رسانه بود، گفت: ما در تلوبیون، دسترسی نامحدود به تمام سرویس های داخلی داریم که تعداد آن ۵۰۰ هزار اپیزود است و ماهانه حدود ۲۰ هزار قسمت جدید آرشیو می شود.

وی افزود: بیش از ۱۰ میلیون نصب اپلیکیشن تلفنی است که ۱۷ میلیون، نصب جدید و ۲ میلیون نصف است.

مدیر تلوبیون با اعلام اینکه این رسانه، ۱۶ میلون کاربر منحصربه فرد ماهانه دارد، گفت: از این تعداد، حدود ۲ میلیون آنها ایرانیان خارج از ککور هستند. بر اساس آمارهای مستند، تلوبیون پس از گوگل و دیجی کالا، سومین سایت پرطرفدار و پرمخاطب ایران است.

ار اکران آنلاین «منصور» در تلویبیون پلاس

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، در پایان این بازدید، همزمان با حضور فرزند شهید “منصور ستاری” اکران آنلاین و رایگان فیلم سینمایی “منصور” در تلوبیون پلاس که سرویس تخصصی فیلم و سریال تلویزیونی تلویزیون است، برای عموم کاربران آغاز شد. .

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری