شرایط کار زنان خوب نیستایسنا/ فارس یکی از اعضای شورای شهر شیراز گفت: شرایط کار زنان مساعد نیست و ما موظفیم مراکزی را ایجاد کنیم که متناسب با نیازها و نیازهای شهروندان باشد تا نیازمندان بتوانند از آن برخوردار شوند و رونق اقتصادی در شهر ایجاد شود. مناطق هدف و فراتر از آن. . مکان ها.”

سیده مریم حسینی روز یکشنبه ۵ تیرماه در بازدید از کارگاه مقاومت اقتصادی و اشتغالزایی سپاه فجر فارس گفت: باعث افتخار است که ساختمانی در شیراز توسط جمعی از بانوان خوداشتغال و ارائه خدمات و خدمات ارائه شده است. امکانات.”

وی با تاکید بر تاثیر این مراکز در کاهش معضلات اجتماعی و اقتصادی، افزود: در راستای تصمیم شورا مبنی بر ایجاد مراکز برق در مناطق دورافتاده و محله های هدف، بیکاری را به روشی مشابه رفع می کند تا برای زنان نیازمند شغل ایجاد شود. شیراز هر چه زودتر.»

حسین خاطرنشان کرد: شرایط کار زنان مساعد نیست و ما وظیفه داریم مراکزی را ایجاد کنیم که متناسب با ظرفیت و نیاز شهروندان و رونق اقتصادی مناطق هدف و مناطق دورافتاده ایجاد شود. “

عضو شورای اسلامی شهر شیراز از خیرین و حامیان می‌خواهد در صورت امکان در ایجاد اشتغال و مسکن برای زنان سرپرست خانوار و اقشار ضعیف کمک کنند.

وی همچنین به اهتمام شورا و بخشداری به آموزش و توانمندسازی نیازمندان پرداخت و افزود: طرح ها و برنامه های متعددی برای ایجاد توانمندی و خلاقیت برای بانوان در خانه و جوانان علاقه مند به این شغل در دستور کار کمیسیون، اعضای شورا قرار دارد. و با کاهش موانع، شرایط مثبتی ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/