شرایط سخت دونده نابینا برای حضور در بازی های پاراآسیایی چیندارنده مدال برنز بازی های پاراآسیایی جوانان در دوی صد متر می گوید: به دلیل نداشتن فضای تمرینی و تعطیلی استادیوم ها و باشگاه های ورزشی در استان همدان، مجبورم در خیابان تمرین کنم تا بازی های پاراآسیایی چین را از دست دهم.

مهرداد نجفی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: با توجه به این که در لیست نفرات اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین قرار گرفته ایم و برای حضور در این بازی ها باید حدنصاب ورودی را در آخرین مسابقات انتخابی تیم ملی که اواخر اردیبهشت سال آینده برگزار شود. IPC نظر IPC در تهران برگزار می شود، در شرایط بسیار سخت و بدون هیچ امکاناتی تمرین می کنم تا.

وی گفت: در حال حاضر چون استان همدان از نظر بیماری در وضعیت قرمز قرار دارد و استادیوم ها و باشگاه های تمام ورزشی تعطیل است، باید روزها جلوی استادیوم و در خیابان ها بدوم تا با افت رکورد شکست نشوم.

این دونده نابینا در پاسخ به این پرسش که آیا تحت حمایت ورزش و جوانان استان همدان نیست، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تنها از ورزشکاران المپیکی و آسیایی هستند که این استان حمایت می کند و به ورزشکاران آسیب دیده و نابینا و کم بینا خیلی زیاد است. داده نمی شود. البته هیئت نابینایان استان همدان تا جایی که نباید از ما حمایت کند، اما ناچیز است.

بار وی تاکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تبعیض بسیاری از ورزشکاران عامل و غیرمعلول قائل هستند، به طوری که در میادین مختلف آسیایی و بین المللی صاحب مدال شدم، اما هیچ وقت مورد حمایت قرار نگرفتم.

این دونده نابینا گفت: برای آماده سازی خود برای حضور در بازی های پاراآسیایی چین نیاز به امکانات و تجهیزات دارم که چون هنوز در لیست نفرات نهایی اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین قرار نگرفته ام، مجبورم در شرایط بسیار سخت تجهیزاتم را تهیه کنم تا بازی ها. را از دست نهم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری