شتی حامل ۷۰ هزار تن جو وارداتی پس از ماه‌ها معطلی در بندر شهید رجایی پهلو گرفترئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: یک کشتی حامل ۷۰ هزار تن جو وارداتی پس از ماهها معطلی روی دریا با پیگیری دستگاه قضایی این استان در بندرگاه شهید رجایی بندرعباس پهلوگیری کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، مجتبی قهرمان، اظهار کرد: با صدور دستورات ویژه قضایی، باید به منظورگیری یک فروند کشتی خارجی حامل ۷۰ هزار تن وارداتی در بندر شهید رجایی بندرعباس انجام شود و هم اکنون این باشد. محموله بزرگ به وسیله صدها دستگاه کامیون در حال بارگیری و ارسال به اقصی نقاط کشور است.

قهرمانی در ادامه ضمن قدردانی از ادارات و دستگاه هایی که در این رابطه با بی قانونی عدم همکاری داشته اند، گفت: پهلوگیری این کشتی در موعد مقرر باعث شد ۷۰ هزار تن جو وارداتی، ماه ها بر روی دریا معطل شود که نتوان با اقدام به موقع. دستگاه قضایی و همکاری خوب دستگاه های اجرایی مربوطه، در حین انجام آزمایش های لازم و سلامت سلامت، هم اکنون پس از رفع مشکل و با توجه به این که در فرآیند ترخیص، کشتی بندر شهید رجایی بندرعباس پهلوگیری کرده و عملیات محموله آن در حال انجام است. انجام تا از این طریق، بخش قابل توجهی از غله مورد نیاز کشور باشد.

وی همچنین تصریح کرد: همیشه در دستورات قضایی به منظور تعیین تکلیف اقلام وارداتی، اعتماد فروشندگان خارجی، مجاز تجار و بازرگانان داخلی و سلامت کالاها و محموله ها به عنوان خط قرمز ما، مد نظر و مورد توجه است.

کل دادگستری استان هرمزگان، بیان کرد: رئیس شده است به منظور صیانت از حقوق عامه، کشتی هایی که در لنگرگاه و اسکله های بندر شهید رجایی بندرعباس آماده‌گیری هستند به دورهای توسط دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان مورد رصد و نظارت ویژه قرار گیرند. .

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری