شب بزرگ لوگان وبو بازی Giants by Dodgers را به بازی NLDS 1 هدایت می کند

دسته‌بندی نشده


پس از اولین بازی 10 فصل ، لوگان وب استادانه 10 شوت کرد ، باستر پوسی دو ضربه را وارد دروازه حریف کرد و 107 بار پیروزی مقابل سانفرانسیسکو گاینتز قهرمانی جهان را در دفاع از لس آنجلس داجرز با نتیجه 4 بر صفر در مسابقات قهرمانی جهان به نمایش گذاشت. افتتاح سری تقسیم بندی NL آن.

این دو تمایز غول پیکر امسال برای قهرمانان NL وسترن خلاصه شده است: یک اجرای عالی راست دست با حمایت یک شکارچی کهنه کار که بارها در این صحنه بزرگ اکتبر درخشید.

کریس برایانت و براندون کرافورد نیز در کنار وبو و چند تسهیل کننده روحیه دارند.

همه می دانند که این مسابقه رقیبی صد ساله این سری از پنج پلی آف برتر را به سطح بعدی می رساند. آنها با دو رکورد برتر بیس بال به پایان رسیدند و زمانی که داجرز یک بازی را به پایان رساند و 106 پیروزی کسب کرد و هشت تاج متوالی غربی را به پایان رساند ، این بخش به آخرین روز سقوط کرد.

این بدان معناست که لس آنجلس مجبور شد چهارشنبه شب در یک بازی با کارت وحشی به کاردینال ها برسد و سپس مستقیماً به منطقه خلیج پرواز کند.

داجرز زمانی تلاش می کند تا سریالی را مطابقت دهد که جولیو اوریاس ، برنده 20 مسابقه را در کوپه گاسمن ، شنبه شب ، در تپه دوم مسابقه ، به طرف راست ستاره غول پیکر بفرستد.

لوگاناس وبباس
لوگاناس وبباس
گتی ایماژ

وبباس دست خود را تکان داد و برای هشتمین بار پس از دو تک آهنگ موکی بتس ، تشویق شدید کرد. راه نمی رفت.

تایلر راجرز در یک هشتم نهایی کم کرد و کامیلو دوال در نهم کار کرد.

گیب کاپلر ، مربی غول ها ، که اولین بازی خود را در مرحله پلی آف انجام داد ، مطمئن بود که وب 24 ساله در اوج عمر خود می درخشد. یکشنبه گذشته ، وباس در فینال فصل عادی غولها را برای پادرس شکست داد و سان فرانسیسکو اولین قهرمانی باشگاه خود را از سال 2012 به دست آورد. وبباس از 5 مه شکست نخورده است. در ایالت کلرادو.

با استفاده از کلید و لغزنده ، Webbas کاملاً در کنترل بود.

تامی لا استلا چند تک نفره زد و یک دفاع درخشان انجام داد ، با همه چیز از مرحله پنج مرحله ای بوئلر در پایین قسمت اول شروع کرد.

این امر بوسیله پوزی انجام شد ، که سال گذشته فصل کروناویروس را کوتاه کرد تا از دختران خوانده قبلاً پذیرفته شده مراقبت کند. او با یک خروجی 3: 0 از ستون پاشش آب در بالای گذرگاه مزرعه سمت راست با دو خروجی در اولین عبور کرد و جمعیت محبوب 41،934 حوله نارنجی را تکان داد.

کاپلر گفت پوسی می تواند بعد از پایان فصل در هر بازی به میدان برود و چرا که نه؟ در 34 سالگی ، شکارچی کهنه کار پنج بازی از شش مسابقه آخر فصل عادی و 10 بازی از 13 بازی را برای تکمیل فصل آغاز کرد. این اولین فصل خانگی او پس از 2012 بود. بازی سری 4 جهان در دیترویت ، توسط مکس شرزر.

در مکان چهارم ، لا استلا بازیکن تیز جاستین ترنر را در پایه دوم متوقف کرد و در همان حرکت توپ را به سمت کرافورد زد ، با توقف مختصر اولین بازیکن ویلمر فلورس را برای پایان بازی اخراج کرد.

این اولین ملاقات فصل ضیافت در بین فرنچایزهای بلند مرتبه است که سابقه آنها به زمان آنها در نیویورک برمی گردد. 1951 و 1962 تیم ها با بهترین سه اتو NL دیدار کردند و غول ها هر سه را بردند.

وب در شب در خلوت 49ers سان فرانسیسکو خیره شد ، جری رایس و استیو یانگ هدایت بیت ال ای! پادشاه بری باندز که در خانه کار می کرد با تشویق و ایستادن دست و پا زد و در حالی که در وسط نمایش روی صفحه بزرگ نمایش داده می شد در حالی که با تالار مشاهیر NBA کریس مولین نشسته بود.

برایانت ، که در تجارت خارج از فصل با توله بچه ها خریداری شد ، غول ها شد. بوئلر در حالی که توپ روی حصار میدان چپ شناور بود ، سرش را با دستانش روی زانو پایین انداخت.

کرافورد حمله هشتمی کرد.

بوئلر قبل از شکست در 5 سپتامبر در تمام عمر خود 7-0 در مقابل غول ها بود. در فینال فصل ، وقتی سانفرانسیسکو 10 بر 9 پیروز شد ، داجرز 80 بر 78 برتری داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *