شارژر ماشین wi-fi پرسرعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده شده اجتناب کرده اند شیائومی


کد خبر: ۱۱۷۹۷۵

گذشته تاریخی تخلیه: شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ – ۱۶:۱۰

شارژر wi-fi Mi Xiaomi اجتناب کرده اند هزینه فوری کمتر از ۵۰ برابری کمک می کند.

بر مقدمه تجربیات لوستر شیائومی در دسامبر سال قبلی اجتناب کرده اند شارژر wi-fi خودرو همراه خود قیمت ۵۴ دلار آشکار کرد. اکنون پس اجتناب کرده اند تحویل داد سه ماه، غول فناوری زبان چینی شارژر wi-fi Mi را همراه خود قیمت ۵۸ دلار در چین تهیه می تنبل. این شارژر اجتناب کرده اند کمتر از هزینه فوری ۵۰ وات کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود طیف گسترده ای از تجهیزات های هزینه wi-fi اجتناب کرده اند جمله Xiaomi MIX 4، Mi 11 Ultra، Mi 11 Pro را انتخاب کنید و انتخاب کنید Mi 11 سفارشی است. علاوه بر این می توان اجتناب کرده اند آن همراه خود گوشی های سامسونگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیفون هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند هزینه wi-fi پشتیبانی می کنند استفاده کرد.

این شارژر اجتناب کرده اند کار کردن هزینه wi-fi Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition پشتیبانی نمی شود. شارژر wi-fi جدید خودرو شیائومی اجتناب کرده اند فناوری جدیدی اجتناب کرده اند سنسورهای رادار مایکروویو برای تجزیه و تحلیل بازوی گیره اجتناب کرده اند طریق حرکت اجسام استفاده می تنبل کدام ممکن است همراه خود حسگرهای مادون زرشکی مشخص است. بدنه مثلثی به کار گذشت در Wireless Car Charger Pro اجتناب کرده اند لرزش محصول در دفاع جلوگیری می تنبل. این شارژر دارای طراحی مجرای مستقیم مخفی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق مجرای خانه مستقیماً همراه خود مرحله شارژر خودرو سازگار شدن دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آن را به طور خوب همراه خود ملاحظه به میزان امکانات هزینه ترتیب کرد.

این شارژر روزی کدام ممکن است در حالت امکانات بالا برای هزینه ترتیب تبدیل می شود، زمان هزینه را مختصر می تنبل، راندمان هزینه را افزایش می بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سرماخوردگی شدن {تلفن های همراه} {کمک می کند}. این شارژر دارای خازن خانه می باشد. هنگامی کدام ممکن است شارژر در وضعیت روال قرار دارد، اگر تأمین خورده شدن خودرو خاموش باشد، بازوی گیره برقی را می توان همراه خود فشار منصفانه دکمه باز کرد به همان اندازه گوشی خارج شود. این محصول علاوه بر این دارای گیره ثابتی است کدام ممکن است برای خروج هوا طراحی شده است.

تأمین: فرارو