سیمئونه: امیدوارم زیبایی گریزمان ادامه داشته باشد/پورتو اجازه نداد خوب نشان دهیمسرمربی اتلتیکو مادرید پس از پیروزی مقابل پورتو به تمجید از آنتوان گریزمان پرداخت. وی عملکرد پورتو در این دیدار را خوب توصیف کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، اتلتیکو مادرید در یک بازی مهیج و تاثیرگذار ۲-۱ پورتو را شکست داد.

نکته جالب اینجاست که تمامی گل های این دیدار بعد از دقیقه ۹۰ بازی به ثمر رسید. در وقت استراحت نیمه دوم بازی، اتلتیکو مادرید به بازی برگشت و در دقیقه ۸۲ بازی طارمی از بازی اخراج شد و اتلتیکو مادرید فشار زیادی به آنها وارد کرد و در نهایت به اتلتیکو بازگشت و سه گل شد. امتیاز. گران

سیمئونه پس از پایان بازی به تمجید از آنتوان گریزمان پرداخت که در دقیقه ۱۰۳ گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند.

سرمربی اتلتیکو گفت: گریزمان سرسختی نشان می دهد و امیدوارم این قدرت ادامه داشته باشد. او در نیم ساعت در زمین ارزش خود را نشان داد. هنوز مشخص نیست که او در صورت داشتن زمان بیشتری در زمین می تواند عملکرد خود را بهبود بخشد یا خیر.

او درباره این سوال است که آیا ممکن است گریزمان فرصت بازی پیدا کند؟ گفت: چرا که نه! او ۳۰ دقیقه خیلی خوب است و باید ببینیم ۶۰ دقیقه هم همین عملکرد را دارد یا خیر. ما بر اساس واقعیت عمل می کنیم. ما چندین سال است که با هم کار می کنیم و همدیگر را به خوبی می شناسیم. من با گریزمان رابطه دوستانه و عاطفی دارم، اما برای بازی کردن باید بر اساس واقعیت عمل کرد، این آمار و شرایط فیزیکی حضور او در زمین را تضمین می کند.

سیمئونه درباره بازی گفت: باید قبول کنیم که بازی خوبی انجام ندادیم. هر دو تیم موقعیت های گلزنی زیادی نداشتند. فکر می کنم پورتو به خوبی ما را تحت فشار قرار داد. به تیم ما فضایی ندادند و این موضوع فصل گذشته هم تکرار شد. پورتو در فشار آوردن به حریف خوب است. نگذاشتند بازی عادی خود را انجام دهیم. خوشحالیم که سه امتیاز بازی را گرفتیم.

در انتهای پیام