سومین گل ۳ امتیازی سلمانی برای استقلال / هفتمین پیروزی یک بر صفر آبی‌ها در لیگ برترجعفر سلمانی موفق شد سومین گل سه امتیازی خود را برای استقلال به ثمر رساند و مجموع گل‌های خود را.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر، دو تیم استقلال و فجرسپاسی به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی یک بر صفر آبی پوشان پایتخت به پایان رسید.

جعفر سلمانی در دقیقه ۵۴ موفق شد برای آبی‌ها گلزنی کند. این سومین گل ۳ امتیازی او برای آبی‌ها بود. یش از این، سلمانی مقابل تیم‌های هوادار و سپاهان گل سه امتیازی به ثمر رسانده بود.

در دقیقه ۵۸ بازی، رودی ژست درگیری کوتاهی با ایمان صادقی دروازه‌بان فجرسپاسی داشت و لحظاتی بعد د. س از آن صادقی احساس ناراحتی کرد و کادر پزشکی فجر به زمین مسابقه آمد تا این دروازه‌بان را مداوای نکند.

در دقیقه ۶۷ این دیدار، کوین یامگا با بازیکن تیم فجرسپاسی دچار آسیب دیدگی شد و این مسئله را دید. این بازیکن پس از یک بار دیگر کار خود را از سر گرفتن.

در دقیقه ۷۴ بازی، فرزان دانا با برخورد به بازیکن استقلال در منطقه جیمه حریف نقش زمین شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و تصمیم به ادامه بازی گرفت. این بازیکن همچنین از سوی داور به دلیل تمارض کارت زرد دریافت کرد.

مهدی مهدی‌پور در دقیقه ۸۲، با برخورد با بازیکن فجر، احساس ناراحتی شدیدی کرد. ادر پزشکی به سرعت وارد مسابقه شد تا به شرایط این قانون اجرای زمین تبدیل شود. مهدی‌پور برای ادامه مداوای خود به بیرون از خط هدایت شد و پس از آن دوباره به میدان آمد.

بی‌ها با این پیروزی هفتمین یک بر صفر خود را در مقابل حریفان به دست آوردند که این مسئله را در نوع خود آوردند. استقلال پیش از این مقابل تیم‌های ذوب‌آهن، تراکتور (۲ بار)، فولاد، سپاهان و هوادار به پیروزی ی.

در دقیقه ۲ + ۹۰ ، عارف غلامی به جای جعفر سلمانی به زمین مسابقه آمد تا پس از ماه‌ها دوری دوباره باا.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری