سوار بازی شدیم-ایسناایسنا/ تفاهم کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: با اینکه گلی نزدیم و ناراحت هستیم اما از نحوه بازی خود راضی هستیم.

مسعود ابراهیم زاده پس از تساوی صفر بر صفر تیم های ذوب آهن و مس رفسنجان که در چارچوب هفته سوم لیگ برتر برگزار شد، گفت: بازی خوبی بود و از معدود بازی هایی بود که مس. رفسنجان بازی کرد. رفسنجان فرصت نداشت.» موقعیت ها و موقعیت های زیادی خلق کردیم که به گل نرسید.

وی با اشاره به ظرفیت ۳۰ درصدی هواداران در این دیدار افزود: دلم برای هوادارانمان تنگ شده و از دیدن آنها خوشحالیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: از اینکه بازی با تساوی به پایان رسید متاسفیم اما از روند بازی خود راضی هستیم و بازی را خوب انجام دادیم.

ابراهیم زاده گفت: امیدوارم در هر بازی پیشرفت کنیم و این امتیازها را کسب کنیم.

محمد حسین اسلامی بازیکن جوان ذوب آهن وی درباره این بازی نیز گفت: بازی را خوب شروع کردیم و در نیمه اول تعادل بازی را کنترل کرد. در نیمه دوم شرایط بهتر شد و موقعیت های زیادی خلق کردیم اما گلی به ثمر نرسیدیم.

هافبک گاندوها درباره وضعیت خود و آمادگی خود توضیح داد: هفته گذشته حمایت هایی وجود داشت و من توانستم این هفته برگردم و بازی کنم.

در انتهای پیام