سلامت طبیعی – نکات اسپا خانه سالم برای قلب

من در یک سخنرانی به همراه دو متخصص قلب درباره سلامت قلب زنان صحبت کردم. من لباس قرمز نپوشیدم اما سنجاق لباس قرمزم را پوشیده بودم! (مستقیماً از روی جعبه چای Celestial Seasonings سفارش داده شده است!). از اینکه نه تنها برخی از نکات اسپای خانه سالم برای قلب خود را ارائه کردم، بلکه به صحبت‌های دو متخصص قلب زن که رویکردهای فعلی مراقبت از قلب را ارائه می‌کنند گوش دادم.

خاطرات روزهای پرستاری مراقبت های ویژه من را زنده کرد. من قبلاً دستیار سرپرست یک بخش مراقبت‌های ویژه چهارده تخته بودم. بیماران سکته قلبی درصد بالایی از واحد ما را پر کردند. اگر آنها در بخش جراحی قلب بعد از عمل نبودند، به دلیل حمله قلبی یا اختلال جدی در ریتم قلب در آنجا بودند. دست کم گرفتن بیماری قلبی و آسیب قلبی در افراد آسان است زیرا فرد معمولاً از نظر ظاهری متفاوت به نظر نمی رسد. و اغلب افراد مبتلا به بیماری قلبی ممکن است برای مدت طولانی قبل از یک رویداد احساس متفاوتی نداشته باشند.

یکی از سؤالات رایج برای این متخصصان قلب این بود که “اگر هیچ علامتی نداشته باشم از کجا بفهمم بیماری قلبی دارم؟” پزشکان به عوامل کلیدی مانند ژنتیک، مطالعات خونی و سابقه پزشکی پاسخ دادند. استرس همچنین یکی از عوامل موثر در بیماری قلبی است. و، اگرچه ما در این مورد در ارائه هفته گذشته بحث نکردیم، من معتقدم “مسئله قلب” نقشی حیاتی دارد. این غیرعادی نیست که وقتی فردی دچار یک وضعیت دلخراش می شود، می تواند بر قلب او تأثیر بگذارد. از نظر انرژی، این بسیار منطقی است.

در اینجا سه ​​نکته ساده، آسان و سلامت قلب وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید! (آیا خوب نیست که به جای محدود کردن به چیزی لذت بخش فکر کنیم که ما را سالم نگه دارد؟)

پاهای خود را در نمک اپسوم خیس کنید…

– یک فنجان نمک اپسوم را به یک وان آب گرم اضافه کنید

-با احتیاط کنار وان خود بنشینید و پاهای خود را به مدت ۱۲ دقیقه خیس کنید

نمک اپسوم بیشتر از منیزیم تشکیل شده است. منیزیم یک ماده معدنی مهم است که اکثر مردم به دلیل کمبود خاک ما دچار کمبود آن هستند. گزارش شده است که منیزیم باعث بهبود سلامت قلب و گردش خون، کاهش ضربان قلب نامنظم، جلوگیری از سفت شدن رگ ها، کاهش لخته شدن خون و کاهش فشار خون می شود. خیساندن نمک اپسوم همچنین می تواند به کاهش استرس و بهبود خواب و تمرکز کمک کند.

– اسطوخودوس بپاشید…

– در شب روی روبالشی خود

– به جای عطر روی مچ دست و گردن

–روی فرش خود جایی که بیشترین زمان را سپری می کنید

–در ماشین شما

— در آب حمام شما

اسطوخودوس از طریق تحقیقات نشان داده است که پاسخ های استرس را کاهش می دهد و به کاهش فشار خون کمک می کند.

— یک فنجان چای سبز دم کنید …

— از یک چای کیسه ای یا ۲ تا ۴ گرم چای در هر فنجان استفاده کنید

– یک کتری را با آب سرد پر کنید و بگذارید بجوشد

–بعد از اینکه کتری را از برق کشیدید، اجازه دهید تا ۳ دقیقه بماند

-آب گرم شده را روی چای کیسه ای یا چای بریزید و اجازه دهید تا ۳ دقیقه دم بکشد.

چای سبز با کاهش خطر بیماری عروق کرونر مرتبط است و ادعا می کند که خواص آنتی اکسیدانی بالای آن ممکن است میزان کلسترول را در دیواره سرخرگ کاهش دهد.