سرکوب سیستم ایمنی بدن ناشی از استرس در مبارزه با رژیم غذایی

دسته‌بندی نشده


چگونه ما می توانیم بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و بزرگسالان تحت فشار جسمی یا روانی؟

تنظیم کننده های ایمنی طبیعی“-ترکیبات که می تواند سیستم ایمنی بدن ما را تنظیم کند به طور طبیعی– “است به دست آوردن به طور روزافزون محبوب. ثه اما محبوبیت اغلب منجر به اظهارات بیش از حد خوش بینانه و پیامدهای متوسط ​​می شود. ” قرنهاست که چنین جانوران افسانه ای جستجو شده اندبه تیبازار فعلی مملو از مواد افزودنی مختلف است پشم طلایی نویدبخش“-ارزان و بدون سمت اما به طور فعال سیستم ایمنی بدن ما را تقویت می کندsبه زیاد است فقط تکرار کنوارد شدن تقریبا هیچ ادعایی ندارد ضروری علوم پایهپیش زمینه عالی ” تا از آنها حمایت کند از طرف دیگر ، بتا گلوکان وجود دارد که انجام شده است بیشتر از 10000 تحقیق و آزمایش بالینی. صبر کن ، چی؟ اگر به خاطر دارید B.eta-glucan فیبر مخمر رژیمی است که من در مورد آن صحبت کردم زودتر در ویدئوی من حفظ عملکرد سیستم ایمنی در ورزشکاران مبتلا به مخمر رژیمی، و هست قادر بودن به نزول کردن دوره های بیماری های شایع در کودکان خردسال. و برای بزرگسالان؟

با این حال ، fاول ، چرا من نمی توانم محققان آیا فقط واکسنی برای مقابله با ویروس سرماخوردگی تهیه کرده اید؟ چون آنجا است هیچ ویروس سرماخوردگی وجود نداردبه حundreds ویروس های مختلف است مربوط باعث علائم شبیه سرماخوردگی شود، که است چرا یافتن یک تقویت کننده ایمنی عمومی و غیر اختصاصی بسیار جالب است کار می کند از طریق تختههمانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم فلش بک جمعه: بهترین غذا برای سرکوب ایمنی ناشی از استرسبه

ایمونوگلوبولین A (IgA) یک آنتی بادی است که نقش مهمی در عملکرد ایمنی غشاهای مرطوب ما ، مانند چشم ، بینی و دهان ما دارد. همانطور که مشاهده می کنید 1: 27 مانو ویدیو، بمکمل اتا گلوکان می تواند افزایش دادن سن غلظت بزاق در طول چهار روز با دوز 400 میلی گرم در روز اما نه در 100 میلی گرم بدین ترتیب، تاثير گذار جمع است پیدا کنید تقریبا du هر روز قاشق چایخوری مخمر خوراکی ، اما نصف قاشق چایخوری ناکارآمد استبه تنها یک قاشق چایخوری زیاد کار نکرد شرکت کنندگان در تحقیق ورزش کردبه همانطور که می بینید 1:48 معدن ویدیو، تیva ساعت بعد از 50دقایقی درگیری شدید ورزش دوچرخه سواری در یک محیط گرم و مرطوب ، افرادی که بتا گلوکان مخمر مصرف می کردند سطح IgA را افزایش دادند. با این حال ، باتا گلوکان ناموفق افزایش فعالیت ضد میکروبی گلبول های سفید خون در باره موضوعاتی که مصرف کردند در باره قاشق ارزش یک روز داردهمانطور که می بینید معدن 2: 6 است ویدیوبه با این وجود ، ما اهمیت می دهیم بالینی نتایج. آیا کسانی که بتا-گلوکان مصرف می کنند به طور قابل توجهی کمتر دچار عفونت می شوند؟

در مورد یک مطالعه رژیم غذایی دو سوکور ، تصادفی و کنترل شده با دارونما دیدن اگر بتا گلوکان مخمر می تواند سیستم دفاعی بدن ما را بهبود بخشد؟ خوب به نظر می رسد! صد مردم بود به مدت 26 هفته دنبال شدبه پنجاه موضوع دریافت شد حدود یک قاشق غذاخوری مخمر غذا‘s ارزش بتاگلوکان در روز و نصف دیگر دریافت کرد آ تسکین دهنده. شركت كنندگان تعداد بیماران مبتلا به سرماخوردگی را شمرد و تفاوت معنی داری وجود نداشت. مناگر نگاه کنید فقط در نیمه اول مدت زمان تحصیلدر فصل سرما عفونتهای کمتری در گروه بتاگلوکان وجود داشت، بترك كردن به عقب برگردید و پس از این واقعیت به داده های خود نگاه کنید است همانطور که گفته شد تجزیه و تحلیل موقتی که توسط جامعه علمی پشتیبانی نمی شود زیرا احتمال تصادفی بودن نتیجه گیری شما را افزایش می دهد. با این حالکسانی که هنگام مصرف بتاگلوکان بیمار شدند ، مطمئناً علائم خفیف تری را تجربه کردندهمانطور که می بینید معدن 3: 9 است ویدیوبه مطالعه مشابه ، بزرگتر داشته است نتیجه گیری مشابه تیشدت سرما است می تواند داشته باشد کاهش یافته است ، اما به میزان قابل توجهی بود تفاوت چندانی در تعداد افراد مبتلا به سرماخوردگی وجود ندارد.

در واقع، “تفاوت معنی داری ندارد بین گروه های درمانی و دارونما عدد SRI [symptomatic respiratory infection] اپیزودها بود مشاهده گردید در مطالعات دیگر، و آنجا بود nیا قابل توجه ضربه در مورد پیامدهای عفونت دستگاه تنفسی فوقانی یا. سو به طور کلی ، نتایج بود کاملا ناامید کننده

اما ، یک لحظه صبر کنید مال من چی؟ قبلی ویدیو که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردم؟ یکی در مورد حفظ سیستم ایمنی بدن ورزشکاران با مخمر غذابه در آن ویدئو ، من داشته است مورد بحث قرار گرفت چگونه rجویندگان داشته است راستا علائم سرماخوردگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد در du هفته ها و در چهار هفته ها بعد از ماراتن دوزها یکی مخمر قاشق چایخوری‘s مقادیر بتا گلوکان در روز و همچنین در دو قاشق چایخوری‘ارزشش را داردبه باشه، فاعل، موضوع تازه یک ماراتن دویده بود، با این حال… اما صبر کن. به خاطر بسپاره برای مطالعه در کجا تنها اثر شبیه به بعد از ورزش شدید اتفاق می افتد؟ همان جایی است که به نظر می رسد بتا گلوکان درخشان است: خنثی کردن عوارض چه زمانی ورزش شدید می تواند بر عملکرد سیستم ایمنی بدن ما تأثیر بگذارد.

برای یک ورزشکار ، می تواند باشد فقط یعنی برخی گم شده اند آموزش یا روزهای تمرین ، اما برای سربازان یا آتش نشانان ، مثلا سلامت خود را حفظ کنیدحتی تحت استرس شدید جسمیمی تواند انتقادی باشد آره، باین اثرات را خنثی می کند فیزیکی فشاربه Wکلاهت رو بذار سرت ذهنی فشار؟

رویدادهای استرس زای زندگی می تواند خسارت حفاظت غشای مرطوب ما ، مانند استرس روانی [has] سابق نشان داده شده افزایش حساسیت به سرماخوردگی و افزایش قسمتهای عفونتهای دستگاه تنفسی فوقانی (URTIs). بنابراین صحبت کرد افراد تحت استرس سرماخوردگی و سرماخوردگی بیشتر از افرادی استرس کمتری را تجربه می کنند. ممکن است بتا گلوکان باشد کمک به هر طریقی؟ در واقع ، مطالعه ای بر روی زنان سالم با توجه به استرس روانی متوسط ​​، کراوات گرفتن حدود یک قاشق چایخوری مخمر غذا‘s مقادیر بتا گلوکان هر یک روز در 12 هفته 60 بود درصد کمتر احتمال دارد علائم مشابه گلودرد را به طور مشابه تجربه کنندو یا آبریزش بینی یا سرفهبه “این به شدت پیشنهاد می کنمs چه زمانیبتاگلوکان مخمر می تواند اثرات منفی استرس بر سیستم ایمنی را خنثی کند،آدومین، همانطور که در 5:24 معدن می بینید ویدیو، به افرادی که از بتا گلوکان استفاده می کنند با تجربه 41 درصد چابکی بالاتر، که اندازه گیری شامل آن است انرژی جسمانی ، حدت ذهنی و بهزیستی احساسی. بنابراین ، آنها فقط احساس بهتری داشتند، همچنین.

وقتی ما pهمه مطالعات با هم بتا گلوکان مخمر انجام می شود ظاهر شود داشتن “یک اثرات تقویت کننده سیستم ایمنی ، حداقل برای کودکان و کسانی که استرس جسمی یا روحی را تجربه می کنند.

TAKEAWAYS اصلی

  • بتا گلوکان ، یک فیبر مخمر رژیمی ، می تواند دوره های بیماری های شایع در کودکان خردسال را کاهش دهد.
  • ایمونوگلوبولین A (IgA) آنتی بادی برای غشای مرطوب ما از جمله چشم ، بینی و دهان مهم است.
  • تقریباً دو قاشق چایخوری مخمر رژیمی در طول چهار روز می تواند میزان IgA در بزاق را افزایش دهد.
  • مصرف بتاگلوکان مخمر می تواند سیستم دفاعی بدن ما را بهبود بخشد و شدت سرماخوردگی را کاهش دهد.
  • دو و چهار هفته پس از دویدن ماراتن توسط افراد ، محققان با مصرف یک و دو قاشق چایخوری بتاگلوکان مخمر در روز کاهش قابل توجهی در علائم سرماخوردگی پیدا کردند.
  • به نظر می رسد که بتاگلوکان در مقابله با فشارهای بدنی شدید و استرس های روانی عالی است.
  • بطور کلی ، بتا-گلوکانهای مخمر بر کودکان و کسانی که استرس جسمی یا روحی را تجربه می کنند “تأثیر ایمنی” دارد.

بهترین غذا برای جلوگیری از عفونت های شایع دوران کودکی ویدئویی است که در مورد عملکرد سیستم ایمنی کودک ایجاد کردم. چطور؟ فواید تغذیه ای مخمر برای سرطان؟

سمردم امیدی شاید با این حال ، شما نباید مخمر خوراکی بخورید. دیدن:

برای اطلاعات بیشتر در مورد غذاهایی که می توانند به حفظ عملکرد مطلوب سیستم ایمنی کمک کنند ، مراجعه کنید


سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *