سرپرست مجموعه اراک: داوری در نتیجه بازی تاثیرگذار بودسرپرست شرکت اراک می‌گوید شرایط داوری روی نتیجه بازی در مقابل تاثیرگذار بوده است.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا امیدوار، مربی تیم ارک پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: به تیم پرسپولیس تبریک میگویم. اتفاقاتی در این بازی افتاد اما ما به حریف تبریک گفتیم. در جلسه هماهنگی بازی همه به ساعت بازی اعتراض می کند. با توجه به شرایط سرما، نمی‌دانم چرا به خاطر تبلیغات، بازی‌ها در این ساعت برگزار می‌شود. به نظر من اشتباهات داوری، شرایط بازی را برگرداند. من نمی‌خواهم برد پرسپولیس را زیر سوال ببرم اما اشتباهات داوری نتیجه بازی را تغییر داد.

او درباره صحبت هایی که داور بازی با رسول خطیبی داشت، اظهار داشت: ما به شرایط داوران واقف هستیم و با یک شرایط سختی می کنم اما وقتی آن گوشی رو گوش داور است، یعنی از آن استفاده می کند اما داور به ما می گوید که گوشی اش قطع می شود. است. در ۲ صحنه کمک داور افساید اعلام کرده است و بعد از آن داور تازه سوت زده است که آن صحنه افساید بود. این مسئله جو روانی را ایجاد می‌کند. اگر این اشتباهات نبود، ممکن است نتیجه دیگری رقم بخورد و ما با حال و هوای دیگری از زمین خارج می‌شدی.

امیدوار درباره حمایتهایی که گفته میشد شهاب عزیزی خادم رئیس جمهور فدراسیون فوتبال برای داوران قرار است انجام دهد، گفت: به نظر این حرفها فرار رو به جلو است. واقعاً امکانات لازم برای شرایط مساعد داوری وجود ندارد اما با چیزهایی که هست هم به نحو احسن استفاده می شود. وقتی کسی از گوشی می‌کند، یعنی شرایط بهتری خواهد داشت.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری