سرپرست جدید لیگ برتر فوتسال/آقای گل با اصفهانی خداحافظی کردهفته پنجم لیگ برتر فوتسال به پایان رسید و کراپ الوند به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال ۷ بازی برگزار شد که در مهم ترین بازی گیتی پسند اصفهان در ایران تیم فولاد زرند را شکست داد و با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شد. سعید احمد عباسی که در این بازی هت تریک کرد با هواداران اصفهانی خداحافظی کرد. احمد عباسی ۳۱ مردادماه همراه با تیم آلبالی به اسپانیا می رود، این آخرین بازی او در اصفهان در گتی پسند بود.

سیرجان در دیگر دیدار با نتیجه ۸ بر ۴ از سد مقاومت البرز گذشت. پوریا گلشنی با زدن ۴ گل ستاره میدان بود.

مس سونگون با نتیجه ۷ و ۱ سخنرانی تهران را نابود کرد.کراپ الوند با نتیجه ۲ بر صفر فردوس قم را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید. پس از ۴ برد متوالی بالاخره سنگ ساوه متوقف شد و فرشاره را با نتیجه ۱-۱ به تساوی کشاند.

صنعت پشتیبانی هرمزگان یک بار در مشهد ۲ چیپس را از آن خود کرد. زندیبتان کلاردشت داربی شمال با نتیجه ۵ بر ۲ کاترین شکر را شکست داد تا آملی در لیگ برتر از جایگاه خود بازماند.

کراپ الوند با ۱۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد و SunH با ۱۳ امتیاز، مس سونگون و گیتی پسند با ۱۲ امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.

در انتهای پیام