سرپرست جدید سرپرستی بناب معرفی شدایسنا / آذربایجان شرقی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان آذربایجان شرقی، رضا لعلی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بناب معرفی و از زحمات شهریار فتحی فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.

شهریار فتحی رئیس سابق بناب طی سخنانی در این مراسم گفت: خدمت هر یک از نظام جمهوری اسلامی در دهه ۷۰ در هر مسئولیتی که بوده است، صادقانه سعی کرده در خدمت مردم باشم.

وی، حضور در کنار مردم بناب را مایه ای مباهات و افتخار خود دانست و افزود: در طول این مدت از مردم بناب جز محبت، صمیمیت و وفای به عهد چیز دیگری ندیدم و مردم شهرستان بناب افراد سخت کوشی هستند که بهراحتی می توانند برای انجام کار خیر انجام دهند. از مال و جان خود بگذرند.

فتحیان کرد: روزها و لحظات بسیار خوبی را در کنار مردم بناب داشته ام و لحظه های تلخی را که به دلیل ویروسی شدن بیماری دوستان و عزیزان خود را از دست دادیم.

رهبر سابق بناب قابل ذکر است: لازم میدانم تا از تلاش و زحمات صاحبان صنایعی که علیرغم مشکلات موجود هستند، نمی توانند لحظه ای چرخانده شوند و یا کارگران بدلیل کارخانه از کار بیکار شوند، تشکر می کنم.

وی ضمن تشکر از حمایت امام جمعه این شهرستان، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اعضای شورای امنیت و شورای اداری، نتیجه را نتیجه وحدت و همدلی مسئولین دانست.

تمام تلاش خود را برای توسعه و آبادانی شهرستان بناب به کار خواهم بست

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بناب نیز طی سخنانی گفت: تمام تلاش خود را برای توسعه و آبادانی شهرستان بناب به کار خواهم بست و بیش از ۱۸ ماه در کنار استان سابق به عنوان بخشدار انتخابیم بسیار خوبی را در روستاها ارائه خدمات و امیدواریم اهالی روستاهای شهرستان. بناب از خدمات ارائه خدمات رضایت کامل داشته باشید و کم کاری ما را ببخشید.

رضا لعلی ادامه داد: بنده از اولین روز قبول بخشداری تنها هدفم خدمت به مردم شریف شهرستان بناب بود و خوشحالم امروز میتوانم در پست و سمت سرپرست جدید از صمیم قلب و به صورت شبانه روزی به مردم شریف شهر و روستاهای شهرستان بناب خدمت کنم.

وی در پایان ضمن دعوت از تمامی گروهها و شهرستان بناب برای همکاری و همیاری در توسعه و آبادانی این شهرستان گفت: از خداوند متعال خواستاریم نیرو و اعتماد به نفس را جهت خدمت صادقانه به مردم فهیم و شریف شهرستان بناب عطا کند تا به اندازه کافی نتواند به شما کمک کند. عنوان سرباز کوچک ولایت به مردم خدمت کنیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای شهریار فتحی فرماندار سابق شهرستان بناب، رضا لعلی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام