سرپرست اداره کل ارتباطات فارس معرفی شدایسنا / فارس آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و سرپرست جدید اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس با حضور وزیر ارتباطات و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت، در شیراز برگزار شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: افزایش مطالبات ارتباطی مردم پس از حضور در مصاحبه و همچنین روند مجازی شدن خدمات و فعالیت های حوزه های مختلف باعث افزایش ترافیک شبکه ای شد که با تمهیدات اندیشیده شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری انجام شد. اطلاعات ، نیازهای مردم تا حدود بسیار زیادی تامین می شود.

حسین حمیدی پور با بیان اینکه سهم اقتصاد دیجیتال در برخی از کشورهای بزرگ از تولید ناخالص آنها را شامل می شود، تاکید کرد: باید تلاش کنیم در کشورمان زیرساخت ها و بسترهای ارتباطی لازم را ایجاد کنیم و با فعال کردن بخش های ویژه شاهد افزایش سهم باشیم. اقتصاد دیجیتال در تولید ناخالص ملی باشیم.

عضو و رئیس کمیسیون هوشمندسازی، فناوری نوین و اطلاعات شورای شهر شیراز نیز در این مراسم گفت: هوشمندسازی نیاز به یکپارچه سازی دارد و خروجی یکپارچه سازی، شفافیت است.

مهدی نصیری با تاکید بر اینکه فناوری اطلاعات زیرساخت بسیاری از پروژه های بزرگ است، افزود: جستجو می کنیم با استفاده از ابزارهای تجهیزات کل ارتباطات و اطلاعات فناوری استان و سایر سازمان ها به یکپارچگی اطلاعات فناوری در حوزه استان دست یابیم.

در این مراسم با قدردانی از سهرابی، حمید سلیمان‌پور به عنوان سرپرست جدید اداره کل ارتباطات و فناو.

انتهای پیام