سرورات و مخازن ذخیره سازی و اسکله بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر افتتاح می شود


سرورات و مخازن ذخیره سازی و اسکله بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر افتتاح می شود

پنجشنبه و با حضور وزیر نفت، تخفیفات و مخازن ذخیره‌سازی محصولات تولیدی و اسکله مستقل بیدبلند خلی

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شرکت رسمی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در آستانه بهره برداری از فضای ذخیره سازی و اسکله بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر و عقد هشت قرارداد همسو با اجرای طرح جمع آوری گازهای همراه نفت، اظهار داشت. : پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس و خطوط لوله این مجتمع سال گذشته به بهره برداری رسمی رسید و از آنجایی که عملیات اجرایی اسکریپت فشرده سازی ذخیره سازی و شرکت به دلیل اختلاف فاز یک سال و نیم دیرتر از ساخت پالایشگاه آغاز شد، هماکنون آماده افتتاح رسمی است. .
محمود امینناد، با اشاره به این محصولات تولیدی پالایش گازبیدبلند خلیج فارس از زمان بهره برداری بهره برداری با امکانات موجود پتروشیمی بندر امام راهبری میشد، تصریح کرد: پیش بینی و راهاندازی خلیج فارس از اوایل بهمنماه امسال آغاز شد و هماکنون آماده بهره برداری رسمی انجام شد. است که اسکله این شرکت به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.
شرکت سهامی خاص بیدبلند خلیج فارس گاز کرد: با بهره برداری از تولیدات و مخازن ذخیره سازی محصولات و اسکله مستقل بیدبلند خلیج فارس در مجیدیه بندرماهشهر، زنجیره تولید بیدبلند خلیج فارس تکمیل می شود.
امیننژاد، سرمایه گذاری انجام شده در ساخت و مخازن ذخیره سازی و اسکله مستقل بیدبلند خلیج فارس را ۲۷۰ میلیون یورو اعلام کرد و گفت: این پروژه با ساخت سالانه دو میلیون تن محصول ارزشمند پروپان، بوتان، پنتان پلاس در زمینی به مساحت ۶۴ اجرا شده است. است.

انتهای رپرتاژ آگهی