سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان شدایسنا/ کرمان سردار محمدعلی نظری به عنوان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان معرفی شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه قانونی منطقه کرمان و امام جمعه کرمان امروز عصر اول مردادماه مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ثارالله. وی در استان کرمان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار نیروهای وفادار کشور بر اساس قانون اساسی رسالت ویژه ای را بر عهده دارد که بر عهده گرفته است.

وی با اشاره به ویژگی های سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران به وظایفی که از سوی ائمه انقلاب تعیین شده است انجام می دهد و شجاع هم است و رشادت های آنها را شهدای سرخپوش نشان می دهند. در زندگی انقلابی آنها این شهادت ادامه دارد.

امام جمعه کرمان درباره دشمنی نیز گفت: سپاه با درک کامل درگیری توانست به رسالت دفاع از انقلاب عمل کند. به این ترتیب سپاه به خاری در چشم دشمنان ما تبدیل شده است، بنابراین حملات علیه سپاه به رسانه های بین المللی فروخته می شود که در دستور کار دشمن است و این حملات نشان می دهد. سپاه در ماموریت خود موفق شد.

امام جمعه کرمان با بیان اینکه مکتب حاجی قاسم سلیمانی دارای ویژگی های ممتازی است، گفت: از ویژگی های مکتب حاج قاسم می توان به دروس اجرای احکام دینی و رفتن در جهت تحقق اوامر الهی اشاره کرد. و همچنین اطاعت از ولایت فقیه و رهبری و صداقت در عمل، مبارزه با غرور و… از دیگر ویژگی های این مکتب است.

وی بیان کرد: امروز مراسم تکریم چهره ای است که در این سه سال او را به خوبی می شناسید، سردار سرشناس از شهید سلیمانی درس عبرت گرفت و هر کجا که قرار گیرد به مردم و منطقه و مردم خدمت می کند. سرباز ایثارگر سپاه امروز پرچم را به سردار نظر که فردی مخلص و مخلص است تحویل داد و از خداوند منان توفیق و پیروزی را خواستارم.

به گزارش ایسنا، حجت سلام عرب پور که مسئولیت نمایندگی قانونی سپاه ثارالله استان کرمان را برعهده دارد نیز در این رویه گفت: سردار خوشنام و فعالی هستند.

به گفته سردار حسین معروفی در امور فرهنگی و اجتماعی منطقه کرمان نقش خلاقانه ای داشت و در هر عرصه ای که انقلاب و سپاه نیاز داشت وارد شد و موفق شد و شجاعانه وارد همه عرصه ها شد.

عرب پور ادامه داد: فرمانده سابق سپاه ثارالله منطقه کرمان از خویشتن داری و خویشتن داری برخوردار بود و در جهت تکلیف و فرمانبرداری بود.

در انتهای پیام